2737
2739
عنوان

تا حالا شده دلتون بخواد سراغی از دوست پسر قبلتون بگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1489 بازدید | 124 پست
متاسفانه بددلی شوهرم عمقش بیشتر از اولیه..بدبینه .من همیشه از بددل فراری بودم انگار قسمتم بددل بوده. ...

ما تورکا یه مثل داریم که میگه آستانا دیشیله یازی همون یازی دی

ینی از این در به اون یکی در میری ولی سرنوشت همون سرنوشته

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩
کاش زندگی یبار نبود چقد آدم جای جبران داشت واقعا حیف...

کاش خدا ی قدرتی بهم میداد یا چیزی تو درون شوهر اولم میزاشت ک میشد همونی ک میخام باهاش زندگی میکردم .خیلی از خدا التماس کردم این زندگی تو دلم سفت کنه یا اون بهتر شه بشه زندگی کرد ولی نشد.وقتی چیزی نخاد هیچ جوره نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک نمی کنم فکر کردن.بهش خیانت باشه اره اگه به چیزای بد فکر کنی خیانت میشه ولی واقعا بنظرم فکر یه نوع ...

صحبت فکرکردن نبود ، حرف تماس تلفنی بود گلم

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
شوهر سابق من با ازدواج دومش پسر دار شد بعدم تارگیا دخترش دنیا اومده.من بچه اولم دختر بود الان باردار ...

خخخ چه جالب  اخه میدونی شوهر سابق فرق میکنه همسررشما میدونس حساسیتیم نیس خب ازدواج کردین نساختین دوس پسر سابق مسلمن همسر ادم بهش خیلی  حساسه ولی خب فکر دست خودادم نیس که میاد دیگه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2742
ما تورکا یه مثل داریم که میگه آستانا دیشیله یازی همون یازی دی ینی از این در به اون یکی در میری ولی ...

دقیقا..شاید سختتر ولی دیگه یادگرفتم ک تحمل کنم.تجربم بیشتر شده صبورتر شدم دیگه قدر زندگیم باید بیشتر بدونم

صحبت فکرکردن نبود ، حرف تماس تلفنی بود گلم

دیگه هر کدوم از ما عقل داریم دیگه همه چیز رو باید در نظر بگیریم واقعا ریسک همچین کاری زیاده ولی خب به هر حال هیچ کدوم رو تو قبر دیگری نمیذارن 😁

دقیقا..شاید سختتر ولی دیگه یادگرفتم ک تحمل کنم.تجربم بیشتر شده صبورتر شدم دیگه قدر زندگیم باید بیشتر ...

اره ما همه باید صبر داشته باشیم مخصوصا الان که دیگه عمر ها معلوم نیست کی تموم میشه امروز یا فردا بلاخره تموم میشه

دوستان خدای نکرده قصدم این نبود ک این قضیه عادی انگاری بشه مطمئنا آرامشی ک تو وفاداری هست تو هیچ چیز نیست 

و اینم بدونید ک اگر اون شخص بهترین مرد کره زمین باشه ارزش ابرو ریزی نداره پس هممون نهایت سعیمون بکنیم ک خود دار باشیم 

...
2740
من که هیچکدومو ندیدم ونه شماره هاشونو دارم ولی فک میکنم شوهر خودم از همه بهتر باشه 😂😂

منم شماره هاشونو سیو ندارم ولی حفظم هستن دوستیمون برا پنج شش سال پیشه اماشمارش هنوز تو ذهنمه!

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
اره ما همه باید صبر داشته باشیم مخصوصا الان که دیگه عمر ها معلوم نیست کی تموم میشه امروز یا فردا بلا ...

اره بخاطر بچه هام .من ازدواج اولم هم ی پسر دارم ک پیش پدرشه.بخاطر اون خیلی غصه خوردم چون اون طعم مادربودن نکشبد خیلی زجز کشبد.دیگه میخام حداقل دخترو پسرم مادر داشته باشن

پسرهمسایمون بود. خیلی منومیخواست. مامان وباباش نذاشتن. سریع تو17سالگی دخترعمشوبراش نشون کردن. من اصل ...

دلم خواست ببینمت😁

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
2706