2752
2734
عنوان

تا حالا شده دلتون بخواد سراغی از دوست پسر قبلتون بگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1489 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم بددل ...! سرونوشت بعضی وقتا بازیای بدی می کنه با آدم متاسفانه،منم خودم درگیر بازی سرنوشتم تک به ...

متاسفانه بددلی شوهرم عمقش بیشتر از اولیه..بدبینه .من همیشه از بددل فراری بودم انگار قسمتم بددل بوده.این رو ظاهر حساس نیس یا بخصوص شهر دیگه باشبم گیر نمیده زیاد ب لباس و ارایش و اینا ولی امان از اینکه تخم شک ب دلش بیفته  یا بیرون باشم ی بار جوابش ندم.بابد جواب پس بدم کجا بودم با کی بودم ساعت چند رفتم بیرون با کی رفتم کی برگشتم کی و دیدم..اون نمیزاشت برم حداقل احترامم داشت توهین نمیکرد.این ب راحتی توهین میکنه بددهنه..اخلاقای بد زیاد داره

2731
من گاهی شماره دوس پسرسابقمو سیو میکنم عکسش پروفایلشه میبینمش باهربار دیدنش خداروشکر میکنم بهش نرسیدم ...

منم مبخواستم سیو کنم ببینم اونم بچه داره اخه بهم نرسیدیم اون یکسال بعدش ازدواج کرد من الان بچه دارم اونوو نمیدونم یهو کنجکاو  ولی میترسم خیانت باشه به شوهرم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من گاهی شماره دوس پسرسابقمو سیو میکنم عکسش پروفایلشه میبینمش باهربار دیدنش خداروشکر میکنم بهش نرسیدم ...

من که هیچکدومو ندیدم ونه شماره هاشونو دارم ولی فک میکنم شوهر خودم از همه بهتر باشه 😂😂

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
عزیزم نمیخوام تو تاپیکم بحث پیش بیاد  بذارین دوستان آزاد باشن  هر کسی برای خودش خط قرمزه ...

قصد همچین کاری رو نداشتم خانومی

چنین برداشتی دارین از تاپیک میرم عزیزم

خواستم بگم داره احساسی و بدون فکر عمل میکنه یا خودشو قانع میکنه

با خودش صادق باشه به همین نتیجه میرسه و تکلیف زندگی خودش و دلش رو مشخص میکنه

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
ببین بحث این نیس،حرف سر اینه که هنوز بهش حس داری که پیگیرشی و این ینی خیانت

فک نمی کنم فکر کردن.بهش خیانت باشه اره اگه به چیزای بد فکر کنی خیانت میشه ولی واقعا بنظرم فکر یه نوع اتفاقه که وقتی در شرایطی قرار میگیری که قبلاً تو اون شرایط با یه نفر دیگه بودی خب آدم تا خودآگاه به فکرش میوفته مخصوصا جنس مخالف باشه آدم بیشتر تو ذهنش میمونه

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩
سرکوب کن  سیو کنی کک میفته به جونت

۴سال پیش ازدواج کردم یبار دیدم اونم ازدواج کرده دیگه نگاه نکردم همش میگم اگه شوهرم بفهمه چه حسی پیدا میکنه یا من جای اون بودم بیخیال میشم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
منم مبخواستم سیو کنم ببینم اونم بچه داره اخه بهم نرسیدیم اون یکسال بعدش ازدواج کرد من الان بچه دارم ...

شوهر سابق من با ازدواج دومش پسر دار شد بعدم تارگیا دخترش دنیا اومده.من بچه اولم دختر بود الان باردارم نی نیم پسره برعکس اون

دوست نمیشه گفت ولی یکی بود تو دانشگاه ، همدیگه رو دوست داشتیم خلاصه که زن گرفت 

حالا بعده 5سال پیداش شده میگه بیا جای زنمو بگیر

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
ای بابا حالا خوبه هیچ گوهی نخوردیم بابا خخخخ 

دور از جونت عزیز ، سوتفاهم شده

اما کلام آخرم تو این تاپیک : با خودت صادق باش گلم

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

شده شمارشو بزنم تو گوشی عکس واتساپشو ببینم اما تماس هرگز مگه مجرد بودم چه خیری دیدم ازشون که حالا که متاهلم بخوام خودمو به بدبختی بندازم اصلا کار درستی نیست عزت نفس ادم از بین میره