2752
2734
عنوان

تا حالا شده دلتون بخواد سراغی از دوست پسر قبلتون بگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1490 بازدید | 124 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره دوست دارم نامزد ودوست پسرای قبلمو ببینم فقط می خوام ببینم تغییر کردن یانه از نظر قیافه

من گاهی شماره دوس پسرسابقمو سیو میکنم عکسش پروفایلشه میبینمش باهربار دیدنش خداروشکر میکنم بهش نرسیدم😂😂😂چند روزپیش ک سیوش کردم دیدم کت شلوار دامادی پوشیده...نامزدکرد

یکی دیگشونم تقریبا بهمون نزدیکه خونشون

البته ی رب 20 دقیقه فاصله دارن هروقت برم بازار از کنارخونشون رد میشم نگاه میکنم ببینم نمیبینمش

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2731
اینو گفتی یاد سرنوشت یکی از شاخای شهرمون افتادم... ببین شهر ما کوچیکه بعد زمان مدرسه ما انگار کوچیک ...

عاقبت روح الله شد عاقبت یزید که😂😂😂😂😂😂

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
بددل بود و تعصبی.تنها اجازه بیرون رفتن بهم نمیداد تو شهر دیگه بودیم.بدتر همه چیز رو حجاب شدیدااا حسا ...

متوجه شدم چقد سخت عزیزم...

ولی لعنتی دل که منطق نداره قشنگ درکت می کنم💔

اره دید منو خیلی پسر مظلوم و آرومی هم بود هرروز صبح میومد روبروی خونه مون بدون اینکه حرف بزنه منو ...

😂😂😂خوبه دیگه یاد بچگیش انداختی بیچاره رو

آدم تو اینجور موقعیت ها معمولا می رین ه تو شلوارش چون میترسه یهو بگی عه سلام فلانی یادته باهم چه خاطراتی داشتیم😂😂

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩

اره ببینیم بچه دارن یانه ولی اینکارو نمیکنم میترسم خیانت باشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
چکار میکنید ک این حس سرکوب بشه همتون بگید؟؟؟؟

من این فکر منحوس سراغم میاد😂

ولی هیچ نشونی ازشون ندارم خداروشکر

براهمون بیخیال شدم

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺
عالی بود😅کیف کردم

تازه خبر نداری چند وقت پیش داشتم به یکیشون فکر میکردم یک یاز فایملای شوهرمم هست یه دفعه یادم اومد اخرین باری که دیدمش بهش قول ازدواج داده بودم  

فکر کن بعد 10 11 سال یادم اومد بهش قول داده بودم دیگه نیمدونم وقتی خبر ازدواج با شوهرمو شنیده چه حالی شده فقط میدونم سه چارماه بعدش زن گرفت

دخترم تمام زندگی من
2706