2733
2739

به قرآن خسته شدم 

چندین سال توزندگیم امیدوار موندم.با وجود مشکلاتی که پشت سرهم برام پیش میومد ولی ته دلم یه ذره امید داشتم ولی خدا همون ته مونده امیدمو هم ازم گرفت و من بدبخت تو بن بستی موندم که هیچ راه حلی وجود نداره .

شده تا بحال به یکی از بزرگترین آرزوهای زندگیتون برسین؟ شده تا بحال اتفاقی توزندگیتون بیفته که به همه بگین بهترین اتفاق همه زندگیتون همون بوده؟ برای رسیدن به بزرگترین و بهترین آرزوهاتون چقدر بیقرار بودین؟ چقدر لحظه شماری کردین ؟ چه روز و شب ها که تمام فکر و ذهنتون در انتظار رسیدن به اون آرزوتون بوده و حواستون به هیچکدوم از اتفاقای اطرافتون نبوده و فقط لحظه شماری میکردین که به اون آرزوی بزرگتون برسین؟ 

تا بحال چنین چیزی رو تجربه کردین؟ به حضرت زهرا قسم منم با همینقدر بیقراری  فقط دوست دارم بمیرم . آرزو دارم حتی یه لحظه هم زنده نمونم . دیگه تحملم تموم شده . خواهش میکنم بهم نگین این چه آرزوییه . التماستون میکنم بهم نگین دعا میکنم مشکلت حل شه چون دیگه هییییچ راه حلی برام نمونده . تنها چیزی که میتونه منو به آرامش برسونه فقط و فقط مرگمه 

التماستون میکنم به منم به عنوان یه دوست کمک کنین دعا کنید امشب آخرین شب زندگیم باشه و همه این سختی هام تموم شه. به قرآن حاضرم التماستون کنم تا دعام کنین که زندگیم تموم شه. اصلا هم چیز بدی نیست من خودم ازتون میخوام از روی دشمنی این دعا رو نمیکنین که بد باشه . دعا کنید اگه مریض بدحال دارید خدا به جاش همین الان جون منو بگیره و عمر منو بده به اون مریضتون .به خدا خسته شدم دیگه نایی برام نمونده 

شش ماهه زندگیم فقط داره با اشک و غم و غصه و حسرت میگذره. غم و غصه ای که ابدیه و هیچوقت تموم نمیشه .

من که خودم چندبار چله زیارت عاشورا و الرحمن و آیت الکرسی و دعای هفتم صحیفه سجادیه و انواع نمازها رو خوندم ولی خدا حاجتمو نداده ولی شماها دعام کنین خدا این حاجتمو بهم بده تا منم راحت شم 

التماستون میکنم دعام کنین به حاجتم برسم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
متاسفانه تا الان اینجور بوده

ان شاءالله که مشکلاتت حل میشه

بالاخره ما به همین امید زنده ایم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2740
خواهش میکنم برام دعا کن عمرم تموم شه

هیچی بهم لذت نمیده نه سفر رفتن نه با خانواده صحبت کردن نه غذا خوردن همه چی برام بی معنی شده تنها چیزی که بهم آرامش خیلی خیلی زیاد میده فقط مرگ

2706