2733
2734
عنوان

بچه ها راسته که میگن پسرای مجرد برای ازدواج زن مطلقه میگیرن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 6564 بازدید | 356 پست
والا زنی ک جدا شده هم بعید میدونم بی خرج و الکی الکی شوهر کنه مجدد. مگه پسره خیلیی مفت خور و خسیس با ...

اتفاقا اکثرا معیارهای اقتصادیشون پایینه مثل مهریه‌.مثلا ما یکی از آشناهامون یا یک خانمی که طلاق گرفته بود دوسال عقد موقت بوده وبعد از دوسال ازدواج کردند دختره از نظر خرید وطلا و اینجور چیزا بسیار کم توقع بوده.گرچه خود پسر هم سابقه بهم خوردن زندگی مشترک داشته وپسر مجرد نبوده

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
اتفاقا اکثرا معیارهای اقتصادیشون پایینه مثل مهریه‌.مثلا ما یکی از آشناهامون یا یک خانمی که طلاق گرفت ...

چی بگم والا. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوب من ۳۵ سالمه تا حالا ازدواج نکردم با ۲ تا آقا اینترنتی آشنا شدم یکیش تو عقد جدا شده ۳۷ سالشه زبان ...

خسته نشدی 😕😕😕😕

از وقتی عضو شدی روزگارمونو سیاه کردی

با این دو تا .... 😒😒😒😒😒😒😒😒

چ ربطی داره مگه مشکل از زنه ست  چرا قضاوت میکنین  من تا حالا بیش از هفت هشت بار خیانت دی ...

جدا شو از این لاشی  تا ایدز و زگیل نگرفتی ما قول میدیم حرفی نزنیم   :/

💞💫🖐
2742
👍پستهاتو دوس دارم

لطف داری 🌷

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من از همسر سابقم جدا شدم  كي گفته توقع كمتره؟  هر كسي اصول اوليه زندگي رو ميخواد از طرفش ...

خیلی قشنگ گفتی کنجکاو شدم بدونم علت طلاقت چی بوده البته اگه خودت بخوایی؟؟؟ 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
وای چه خوبه تفکرتون . زن شجاع و عاقلی هستین ... من شما را ستایش میکنم چون درسهای استادم دکتر شیری ...

عزيزززم😍چه تعريف قشنگي ارائه دادن 

شما خيلي محبت دارين عزيزم ممنونم كه انرژي مثبت دادين بهم🙏🏻واقعا متشكرم 

دقيقا من با شما هم عقيدم 

ازدواج بخشي از زندگاني ماست نه تمام هويت ما 

من هميشه فكر ميكنم تو يه چالش قرار گرفته بودم 

تجربه ناموفقي بود ولي من تمام راه حل هاي موجود رو رفتم حالا اينكه نتيجه نگرفتم چون اين رابطه بوده و اسمش روش بود 

با تلاش و خواست من به تنهايي مشكلي حل نميشد 

به خودم و شخصيتم احترام گذاشتم و خودم رو بيرون كشيدم 

بعد هم به دنبال ايندم و ديدن نقاط مثبت اين تجربه رفتم 

و نشستم سهم خودم رو براورد كردم

شايد براي عده اي مسخره باشه با اينكه زندگي مشترك افتضااااحي داشتم و خاطره هاي بدم خيلي عميق و زيادن به نسبت روزهاي خوبش،با اين حال حتي از ازدواجمم پشيمون نيستم😅

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2740
زن مطلقه اگه زندگی کن بود ک طلاق نمیگرفت..

به هم جنس خودت خیانت نکن 

شاید مشکل از مرده شاید هر روز کتک می‌خورده و بعش خیانت شده شاید ظلم دیده که طلاق گرفته اصلا شاید شوهرش به زور طلاقش داده 😐😐😐😐

التماس_انسانیت# 🚶🏻‍♀️☹️

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
با شغل ایشون و‌سختیاش آشنایی دارید؟! به هیجان اولیه ش نگا نکن این هیجان حداکثر ۶ ماه در اقایان پاید ...

بله عزیزم پسرعمو و پسرخاله م قاضی هستن،من اصلا حتی بخاطر شعلشونم بهشون جواب نمیدم،برام مرام و معرفتش از همه چی مهم تره گلم،الان نزدیک به ۷ ماهه که باهمیم تا کامل نشناسمشون جواب مثبت نمیدم.

جدا شو از این لاشی  تا ایدز و زگیل نگرفتی ما قول میدیم حرفی نزنیم   :/

بار اخر که خیانتش رو شد و چمدونمو بستم برم بزور نگهم داشت گفت بمون شنبه با هم میریم دادگاه 

بعدشم بزور اومد رابطه برقرار کرد و این بچه رو با یکبار گذاشت تو دامنم که دیگه نمیتونم هیچ گوهی بخورم 

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
نمیدونم  کاش میشد زمان رو به عقب برگردوند یا ذهن یه نفرو پاک کرد از بعضی چیزا  هرچقد هم ...

خب بنظرم باید دوره شناخت باشه 

تا جایی ک میشه آدما از هم شناخت داشته باشن 

درسته خیلی سخته آدم تجربه تلخی داشته باشه 

خب با اجازتون یه سوال دارم ؟

دلیلتون برای ازدواج مجدد چی بوده ؟

کاربر آقا هستم
دقیقا من دیدم پسره ۲۵ ساله😕😕😕😕 با زن ۵۰ ساله ازدواج کرده بخاطرپولش☹ ریش میزاره سنش بره ب ...

همین رییس جمهور فرانسه رو نمیگی احیانا😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خودتون متاهلی؟؟؟ چقد حرفت زشت بود، من بجای شما از عقوبت این حرف ترسیدم

این کاربر تاپیک زده و عذرخواهی کرده 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706