2733
2739
عنوان

بچه ها راسته که میگن پسرای مجرد برای ازدواج زن مطلقه میگیرن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 6580 بازدید | 356 پست
این که میگن مشکل داره واقعا برام جالبه برا همه تعمیم میدن😐😐😐فک میکنن آدم عاقل نمیره زن مطلقه بگیر ...

حرف اخرتون دیگه خودش سنده گلم 🌹

ی بار بهم گفتن تو چه مسلمانی هستی ک صیغه رو قبول نداری؟!باید بگم من بی مذهبم ،مشکل داری ریپلای نکن،نمیخواد منو نصیحت کنی ک بیا و مذهب دار شو 😏تو مذهبتو بگیرو گناه نکن،ی بار گفتن اسلام بدون مذهب کشکه،مگه زمان پبامبر مذهب بود ک منم مذهب داشته باشم! ؟من که غیبت نمیکنم ،روزمو میگیرم،تهمت نمیزنم،دروغ نمیگم،نمازم سرجاشه،روزمم همینطور ،من مسلمانیم کشکه 😐تنها چیزی ک مذهب ب من یادداد این بود ک مذهب تفرقه انگیزه 😐هرجا میرسن میگن اسلام نابود کننده انسانیته،ن عزیز این مذهبه ک نابود کننده اس،فقط بخاطر مذهب فحاشی میکنن،تهمت میزنن ،حاضرم بی مذهب بمیرم اما شبیه شماها نباشم،شدیداااابا صیغه مخالفم و معتقدم عین زناست و کلاه شرعیه،اگه مشکلی با امضام داری .و عین عقده ای ها گزارش بزنی ک اخر حیوانیتی 😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب من ۳۵ سالمه تا حالا ازدواج نکردم با ۲ تا آقا اینترنتی آشنا شدم یکیش تو عقد جدا شده ۳۷ سالشه زبان فرانسه و پیانو تدریس میکنه دعوتم کرد باهاش برم کیش و غیر مستقیم حالیم کرد قصدش ازدواجه دومی ۳۰ سالشه کارمند یه شرکته حقوقش ۵ تومن میگه بیا تهران خونمون مامانمم ببینتت  ۲ تاشون از من خوششون اومده جای من باشین کدومش ؟ 

💞💫🖐
شما همه چيز رو آسون ميگيريد در حالي كه از رفتارهاي يك خانم اگاهي نداريد كسي كه شكاك باشه يا مشكل دي ...

خانم محترم چرا گارد میگیرین 

منظور من ک فقط خیانت نیست شاید از اخلاق همسرش راضی نبوده و هر چی 

حتی خیانت هم دیده باشه ، اتفاقا آگاهی دارم 

خانم های مطلقه میتونن جواب بدن ک حرفم درسته یا نه 

معمولا وقتی کسی خیانت میبینه یه مدت طولانی طول می‌کشه تا حالش خوب بشه ممکنه مثلا سه سال بعد از طلاق یا هر زمان دیگه بستگی به فردش داره طول بکشه 

بعد ک از لحاظ فکری حال و روحیش بهتر شد تازه میاد به ازدواج مجدد فکر می‌کنه 

وگرنه خب مشخصه کسی ک شکاک هست ، از دور هم مشخصه 

من منظورم افرادی هست ک اون دوران تلخ رو دیگه باهاش کنار اومدن و می‌خوان دوباره شروع کنم به زندگی جدید

کاربر آقا هستم
2731

دقیقا من دیدم پسره ۲۵ ساله😕😕😕😕

با زن ۵۰ ساله ازدواج کرده بخاطرپولش☹

ریش میزاره سنش بره بالا ولی معلومه بچس

زنه هم همش بوتاکس و ژل و ......😒😒😒

خاک برسر یه پسر ۱۵ ساله هم داره هاااا

خیلی مسخره اند ، خانواده پسره تردش کردن

زنه از مامان پسره بزرگتره😧😧😧☹☹☹

من خودم همسرم اول یه ادم شکاک و بیمار روانی بود تو زندگی نموندم . خدا رو شکر با یه اقایی ازدواج کردم که ایشونم زندگی ناموفقی داشتن خدا رو شکر جفتمون خوشبختیم

2740
بازم میگم مطلقه نه. چون کسیکه یکبار طلاق گرفته ازش میترسن ولی همسر مرحوم گزینه خوبیه برای اینا

ماها کی هستیم که واسه دل ادما بشینیم نسخه بپیچیم؟؟؟

پسر هاله من ۲۸ سالشه خونه ماشین داره نقره فروشی داره 

دلش پیش یه دختره گیر کرد ۲ سال دنبالس زود تا دختره بش گفت من مطلقه هستم از ازدواج اولم  یه دختر دارم پسرخالم گفت اهمیتی نداره من میخوامت 

خالم زمین و زمانو بهم زد اینو نگیره  ولی پسرخالم کار خودشو‌کرد الان ۵ ساله عروسی کردن دو ماه دیگه همسرش زایمان داره 

خب چرا بهش گیر میدید  مردها از گیر دادن متنفرن

تقصیر خودشه هفت هشت بار ازش چیزی دیدم الان گوشیشو رمز گذاشته تند تمد عوض میکنه و هربارم کنارم میخواد بزنه گوشیشو یه طوری میگیره من نبینم ینی چی اخه 

با اینکه رمز گوشی منو میدونه و هروقت دوست داره پیامامم میخونه

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
خیلی جالبه دخترا  مجردا هیچکدوم پخته نیسن؟؟؟؟ همشون بدن اونوقت همه مطلقه ها پختن ؟چرا مجردا رو ...

نه عزیزم اصلا به این چیزا نیست من خودم اوایل عقد همسرم دستش خالی بود بهش گفتم حلقه نقره هم بگیری برام کافیه مادرش بدجور باهام رفتار میکرد من همیشه صبور بودم با خودشم و اخلاقش بالا و پایین زیاد دیدم اما بالاخره با صبوری گذشت درست شد به مجرد و مطلقه بودن نیست به اخلاقه البته که تجربه هم بی تاثیر نیست اما وقتی یه نفر اخلاق صبوری کردنو نداره یا نمیتونه گذشت کنه چه فرقی داره مجرد باشه یا مطلقه 

زن مطلقه اگه زندگی کن بود ک طلاق نمیگرفت..

ببخشید مثل زنایی که همه جوره خیانت توهین تحقیر کتک و ... رو تحمل کردن و خودشون رو پیر کردن زندگی نکردیم😊😊از نطر ما مطلقه ها زندگی چیز دیگه ای هست که خیلی از زنایی که تحمل میکنن (البته نه اونایی که بنابه شرایط جدا نمیشن)حتی تو عمرشون بهش فک نکردن.

2706