2752
2734
عنوان

بچه ها راسته که میگن پسرای مجرد برای ازدواج زن مطلقه میگیرن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 6584 بازدید | 356 پست
عزیزم من اشتباع کردم از همه خانوما مطلقه عذر خواهی میکنم میدونم نسنجیده حرفمو بیان کردم

متوجه شدم منظور بدی نداشتین ولی  یه سریا حساس هستن . ان شالله که موفق باشی

بازم میگم مطلقه نه. چون کسیکه یکبار طلاق گرفته ازش میترسن ولی همسر مرحوم گزینه خوبیه برای اینا

وقتی سالهای نوجوونی رو میگذروندم بدون اینکه خبر داشته باشم در گوشه ای از ایران متولد شدی. الان که فکر میکنم میبینم خدا قبل از اینکه دردهارو به من بده درمانش رو برام در 1500 کیلومتر دورتر آفریده بود.حکایت آشناییمون هم غریب بود. سر یه بحث ساده درباره چیزی که حتی در وجود داشتنش تردید هست. ولی اینها بهانه بود چون از روزهای اول حس کردیم در قلبمون اتفاقاتی داره میفته.تو بخاطر همه رنجهات و بی پناهیات با خدا قهر بودی و من قسم خوردم تورو دوباره با خدا آشتی بدم.من هم جسدی بودم که تازه از گور ده ساله خودش بیرون خزیده بود(چرا همه فکر میکنن توی روابط عاطفی فقط دخترا آسیب میبینن؟ ایکاش زخمای دل من هم قابل رویت بود).  تو اسیر دست جلادی بودی که از بی کسی تو نهایت استفاده رو میبرد و با زجر دادن روحی و جسمیت روح کثیفش رو ارضا میکرد. با شنیدن دردهای همدیگه گریه کردیم و با شنیدن صدای خنده همدیگه از ته دل خندیدیم.اما روزای خوشی زود گذشت و بعدش امتحانات سختی شروع شد. امتحاناتی که یه فرد عادی از پسشون برنمیومد.ولی خب ما غیر عادی بودیم. امتحان اول تو شکنجه و حبس در اطاق تاریک بود  ولی تو سرخم نکردی. امتحان من تهدید خودم و خانوادم بود و اقدامات بعدش که ... اما بهت که گفته بودم قسم من هیچ جوری نمیشکنه.امتحان بعدی چهل روز بی خبری محض بود که دردناکتر از قبلی بود.هیچ نشونی ازت نداشتم. بعد از چهل روز دربه دری که همدیگه رو پیدا کردیم تو چند تا از موهای سرت رو توی 18 سالگی سفید کرده بودی و صورت منم مثل اجساد شده بود.اوایل تنها نگرانیم تو بودی چون از خودم اطمینان داشتم. از اینکه زندگیم منو مثل یه صخره محکم بار آورده.اینکه موقع سختی ها میتونم از یه ادم احساساتی (که توی لحظات عاطفی ابایی از اشک ریختن نداره) تبدیل به فولاد سخت و بی احساس بشم. اما تو مثل غنچه بودی. کی فکرشو میکرد یه غنچه کوچیک بتونه وزیدن اینهمه تند باد وحشی رو تاب بیاره؟ اما وقتی عملکرد تورو توی اولین امتحانت دیدم فهمیدم نگرانی هام بی دلیل بوده.الانم روزارو میشماریم. از یک تا صد. تا این انتظار کشنده تموم بشه و زودتر بهم برسیم. و در این لحظات فقط میدونم اگر تمام عمر بهت محبت کنم جبران یکی از زخمهایی که بخاطر من خوردی نمیشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن مطلقه اگه زندگی کن بود ک طلاق نمیگرفت..

واقعا باید تاسف خورد واسه این طرز تفکرا. پس شما زندگی بسوز وبساز رو میپسندی

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
2731

[QUOTE=179288271]خیانت میشنوه بد دهنی مرد رو تحمل میکنه بدون خرجی بودن  کتک خوردن  اعتیاد  اگه با ...[/QUOTمطلقه رو محکوم نکردم 😒گفتم از کجا معلوم؟کاربرا به هردری میزنن تا حرف اسی رورد کنن! اگه کسی طلاق گرفت حتما دلیل بر عاقلی یا بی عقلی نیست!!! ؟؟؟اخر پستمم گفتم نمیشه باقاطعیت گفت مجرد بهتره یا مطلقه! ؟100درصد نمیشه گفت کسی ک طلاق گرفت عاقل وپخته اس

ی بار بهم گفتن تو چه مسلمانی هستی ک صیغه رو قبول نداری؟!باید بگم من بی مذهبم ،مشکل داری ریپلای نکن،نمیخواد منو نصیحت کنی ک بیا و مذهب دار شو 😏تو مذهبتو بگیرو گناه نکن،ی بار گفتن اسلام بدون مذهب کشکه،مگه زمان پبامبر مذهب بود ک منم مذهب داشته باشم! ؟من که غیبت نمیکنم ،روزمو میگیرم،تهمت نمیزنم،دروغ نمیگم،نمازم سرجاشه،روزمم همینطور ،من مسلمانیم کشکه 😐تنها چیزی ک مذهب ب من یادداد این بود ک مذهب تفرقه انگیزه 😐هرجا میرسن میگن اسلام نابود کننده انسانیته،ن عزیز این مذهبه ک نابود کننده اس،فقط بخاطر مذهب فحاشی میکنن،تهمت میزنن ،حاضرم بی مذهب بمیرم اما شبیه شماها نباشم،شدیداااابا صیغه مخالفم و معتقدم عین زناست و کلاه شرعیه،اگه مشکلی با امضام داری .و عین عقده ای ها گزارش بزنی ک اخر حیوانیتی 😏
افرین گلم  اگه دوسش داری بهش اوکی بده  ایرادش چیه مگه حرف  اطرافیان هیچ اهمیتی ندا ...

این که میگن مشکل داره واقعا برام جالبه برا همه تعمیم میدن😐😐😐فک میکنن آدم عاقل نمیره زن مطلقه بگیره😒😒حضرت محمد زن بزرگ و مطلقه گرفته😊😊

قسمت ربطی به تحقیق نداره عزیزم        معلومه آدم باید تمام تحقیقاتشو بکن  م ...

خب اگه قسمت باشه نه نیازی با تحقیق و مشورت داره نه چیزی دیگه اگه قسمت باشه طلاق وجود نداره پس لزوما نباید ازدواجی هم صورت بگیره که به طلاق منجر بشه قسمتی که شما میگید میل اینکه این رو خدا بهتون بده و بگه بخوای و نخوری همینه نمی تونی از دستش بدی قطعا ازدواج یک انتخاب نه قسمت هیچ جایی ازدواج رو قسمت ندونسته من خودم مذهبی هستم ولی واقعا ازدواج انتخاب چرا نمیره خب خدا چرا خواسته یکی خوشبخت باشه و یکی بدبخت  قطعا خدا برا کسی بد نمیخواد پس اینایی کا از ازدواجشون ناراضی هستن چی 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
شما لطف دارين به من  ممنونم ازتون  واقعا هم همينطوره  من انتخاب اشتباه كردم  ...

وای چه خوبه تفکرتون .

من چون با لپتاپ هستم راحت میتونم تایپ کنم و طولانی :)

زن شجاع و عاقلی هستین ...

من شما را ستایش میکنم چون درسهای استادم دکتر شیری را گذروندم (زندگی پس از طلاق را دوستم گذرونده و من هم محتوای این درس را فهمیدم) 

دقیقا همین حس ها را به زنان میده این کلاس و حرفهای ایشون برام تداعی شد .

مثلا : 

زهرا طلاق گرفته و میره سر قرار با خواستگارش .دو روش برای معارفه خودش داره :

1) زهرا هستم مطلقه 30 ساله 

2) زهرا هستم و یک تجربه طلایی دارم !

استادم میگفت که باید روش دوم باشه طرز معرفی کردن تون ...

تو اینستاگرام دکتر شیری ، زنانی با این تجربه زیاد دیدم که خوشبختی را به معنای واقعی کلمه در زندگی بعدی شون تجربه کردن .از یک زندگی سمی اومدن بیرون و خوشبخت شدن ...

من الان نگاه میکنم به تاپیک یکی از کاربران که زندگیش جهنمه ! هر تاپیکی زده برای مادرشوهر و بی توجهی شوهرش بوده ! داره زجر میکشه ! و این مدل زندگی به نظرش میشه "زن زندگی" ...نه محبت میده نه محبت میگیره ...طلاق براش تابو هستش تا جامعه بگه : " چه زن خوبی " 

ولی خودش داره داغون میشه از بی محبتی و ...

شما 100 هیچ از خیلی از زنان جلوتری عزیزم با این بالندگی که داری ...با این رشدی که داری در خودت ایجاد میکنی ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
خیلی کوچک نیست یک ماه کوچکتره،ولی خب عاشق شده دیگه،من روش فک میکنم نه که چون مجرده خودمو بکشم که وای ...

با شغل ایشون و‌سختیاش آشنایی دارید؟!

به هیجان اولیه ش نگا نکن این هیجان حداکثر ۶ ماه در اقایان پایداره 

پس خوب و دقیق بسنج ☺️💚

خیلی جالبه دخترا  مجردا هیچکدوم پخته نیسن؟؟؟؟ همشون بدن اونوقت همه مطلقه ها پختن ؟چرا مجردا رو ...

تو نی نی سایت همیشه همینجوری هرچی اسی بگه اینا میان ساز مخالف میزنن 

ی صلوات مهمونم کن مهربون💝
عزیز وقتی یه مردی مریض روانیه و خیانت کار . زن چرا باید تو اون زندگی بمونه . با تمامی احترامی که برا ...

اینا از جایه دیگه دارن آتیش میگیرن، فکر میکنن پسرایه مجرد که با خانمایی که جداشدن ازدواج میکنن، دارن شانس اینا رو ازشون میگیرن

2706