2733
2739
دوستان من این ماه دارم اقدام میکنم و 2 ماهه زیر نظر دکتر برای تعیین جنسیت هستم . لطفا بیان و تجربه هاتونو اینجا بزارین
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام قدسی جون . نه عزیزم بچه سوم . من دوتا پسر دارم و شوشو شدیدا دخمل میخواد
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***
2740
چشم گیسو جون. جاتون خالی دارم شام درس میکنم. چند مین دیگه میام
دکتره خیلی عالی و مهربون بود و همون اول گفت این رژیم ها صد درصدی نیست و فقط توکلت به خدا باشه . و خیلی سفارش کرد سوره مریم و نسا رو هر روز لااقل ده آیه بخونم
بهم کپسول کلسیم و ویتامین ای و فولیک اسید داد و گفت با همسرت هردو بخورین و اینکه لبنیات زیاد بخور . زمان پروژه بدن رو با محلول سرکه و آب کاملا رقیق شستشو بده و تایم نزدیکی رو تا سه روز قبل از تخمک گزاری قطع کن
2706