2733
2734

جرم که نکردیم قتل که. نکردیم که. راضی نمیشن با پسرشون ازدواج کنیم حتی اگه خود پسر هم بخواد نمیذارن چونکه اون مجرده 🥲

اخه این دلیل قانع کننده ایه؟ 🥲

فقط درد نصیب ما میشه💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید ها اینطوری میگم مجبورم دیگه

برای اینکه طرف سه بار ازدواج کرده بعد با دختر که ازدواج میکنه میگه اگه تو خوب بودی با مرد مطلقه ازدواج نمیکردی

فردا همین پسر مجرد میگه حیفففففف من که مجردبود اومدم توعع شوهر کرده وببخشیدا مطلقه رو گرفتم

ادم کم پیدا میشه که قدر بدونه

چیزی که میگم فقط نظر شخصیمه. بهتره هرکسی چه مرد چه زن با کسی ازدواج کنه که شرایطش مثل خودشه. بهرحال کسی که تجربه و خاطرات یه زندگی رو با خودش داره بهتره با یه آدم باتجربه ازدواج کنه.

همونجور که مخالف ازدواج یه دختر مجرد با مرد بچه دار هستم، چون اون دختر اونجوری که دلش میخواد نمیتونه تازه عروس باشه. بلکه بیشتر باید مادر اون بچه باشه.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ینی اگه بچه نداشتم میشد؟

باز شرایط بهتر بود ولی فرق خاصی نمیکرد الان مردا مسئولیت بچه خودشون رو هم به عهده نمیگیرن حالا تو این اوضاع اقتصادی یه پسر جوون بیاد خرج بده و بچه شما رو تو خونه تحمل کنه،ولی خوب جدا شدنت یکبار هم دلیل خوب و کافیهه سعی کن با اقایی اشنا شی که اونم شرایط شما رو داره

2706