2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شقایق جون امیدوارم به آرزوت برسی و یه پسر سالم خدا بهت بده/برای منم دعا کن
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***
ممنون ناهید جوووون ان شاالله شما هم به آرزوت برسی و یه دختر ناز و سالم و صالح خدا بهت بده که بشه خواهر دو تا پسرات راستی یادم رفت بگم من عاشق دوقلو هستم و می خوام برم دکتر بگم دوقلو می خوام (وایییی اگه دوقلو پسر بشه چی مییییییشه)
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
ممنون عزیزم //// اگه واقعا تصمیمت برای دوقلو جدیه میتونی اسپرم دوقلو رو بکاری/ ولی بزرگ کردنشون خیلی سخته شقایق جون
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***
اونم دوتا پسر وااااااای/ من دوتا پسر با فاصله سنی هفت سال دارم / بیچارم کردن شیطونا
خخخخخخ من عاشق پسرم به همین دلیل شیطونی هاشون هم می خوام تحمل کنم والا کاشتن فکر کنم خیلی گرون دربیاد ... می خوام برم دکتر تا با قرص دوقلو بیارم
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
شقایق جون امیدوارم به آرزوت برسی عزیزم / تو اینترنت هم یه سرچی بکن مطالب جالبی میبینی / خودت و شوهرت هم عرق کاسنی زیاد بخورین / من سر پسرام بجای آب کاسنی میخوردم برای کبدم / بعدا فهمیدم که باعث پسرزایی میشه
خداوند فرموده به هر که بخواهم دختر وبه هر که بخواهم بسر عطا میکنم و بعضی ها را بی فرزند قرار میدهم من اینو با جشمام دیدم دختر دومم رو از 3ماه قبل رزیم رعایت کردم تو زمستون توت فرنکی بیدا کردم زمان تخمک کذاری نزدیکی با جوش شیرین شستشو وازینال کردم هر جی که فکر شو کنیین از جدول جینی رو رعایت کردم اما دختر شد
خداوند به جای اغوش مادر اغوش خود را برای شما باز کرد
الان یکسالشه دو ماه بیش اتفاقی بی بی جک تو خونه داشتم جون میخواستم عمل جربی شکم رو انجام بدم بیبی استفاده کردم در کمال ناباوری مثبت شد فهمیدم جهار ماهه حامله ام الان ششماهمه و خدا بهم بسر داد بدون رعایترزیم حتی جدول جینی بهم کفت دختر
خداوند به جای اغوش مادر اغوش خود را برای شما باز کرد
2706