2737
2734
عنوان

اطرافم پر یه سری از خانوما هستش ، راه حل تون چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3261 بازدید | 265 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اساتیدی که میگن نچ فقط همینجا در جریان باشن که وقتی یکی آیدی تلگرام میزاره رو آیدیه که کلیک کنی عکسا ...

چه اصراری داری اخه .تو خوشگل پسر . پا هم نده . اینجا چه میکنی برادر . مشکلت چیز دیگه بود گیر دادی یایم ایدی تلگرام ببینیم ؟

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2742
بله همینه که هست ...شما منظور خوبی نداری که اینجا اینجور تاپیک زدی ای دی هم میخوای بدی که شاید یکی ...

اگه صورتمو توصیف کنم مسخره میکنن میگن کو عکسش  اگه آیدی بزارم که یعنی میخوام مخ بزنم ! میشه بگید باید چیکار کرد که سوء ظن قبل از جنایت شما رفع بشه 😶😐

اساتیدی که میگن نچ فقط همینجا در جریان باشن که وقتی یکی آیدی تلگرام میزاره رو آیدیه که کلیک کنی عکسا ...

آقا اصلا تو خوشگل،لئوناردو ديكاپريو😃

منم تِيلور هيلم...خوشبختم

در هر صورت خانوماي متاهل نميان با چك و لگد بات دوست شن😂نترس

فوقش كسي نخ داد ،زبون داري نه ميگي

اين ناموسا سوال داره آخه؟!😃

اگه صورتمو توصیف کنم مسخره میکنن میگن کو عکسش  اگه آیدی بزارم که یعنی میخوام مخ بزنم ! میشه بگی ...

خب تو سایت بزارین،نیازی به ایدی گذاشتن نیست

خیلی اصرار بر ایدی دادن داری داداچ

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
2738
اگه صورتمو توصیف کنم مسخره میکنن میگن کو عکسش  اگه آیدی بزارم که یعنی میخوام مخ بزنم ! میشه بگی ...

عکستو بزار همینجا خو تای  دختر خوب واست پیدا کنیم بازنت بری بیرون ببینم کسی جرعت میکنه نگاتم کنه

واقعا خجالت نمیکشی تازه یه ساعته عضو شدی اومدی اکانت ساختی ک عضو نی نی سایت بشی  ک این شرو ورا رو تفت بدی؟😑

2706