2733
2734

من یه پسرم، اینجا هم واسه خاله زنک بازی یا مزاحمت واسه بانوان عزیز  نیومدم، فقط سوال داشتم، من قبلا عادی بود قیافه و تیپ و اینام ، بعد از یه مدت دیگه تصمیم گرفتم که تغییر بدم خودمو از اون به بعد لطف خدا قیافم ١٨٠ درجه تغییر کرد (تفسیر بد نکنید که ابرو برداشتن و اینا ، نه منظورم فقط اصلاح  مو خالی و گذاشتن ته ریش هستش شاید بگید خوب مگه قبلا اصلاح نمیرفتی ، چرا میرفتم ولی پیش یه آرایشگر قدیمی بود فقط کوتاه میکرد مدل و چیزی نمیداد بهش ، قیافم هم بعضی ها میگن شبیه ارمیا قاسمی هست بعضی ها هم میگن علی ضیاء   ) حالا بعد از اون متاسفانه یا خوشبختانه خانومای شوهر دار  روم نظر دارن یعنی خودشون پیشنهاد میدن یا غیر مستقیم نخ میدن ،  ولی من نمیتونم قبول کنم شوهر دارا رو(نگید که پس با کلی دختر بوده نه به خدا دستم هم نخورده به یکیش)  چون که  به شدت اجتماعی هستم یعنی دوست دارم اگه سودی میتونم برسونم به همه برسه اگه قراره ضرری بزنم خودمو فقط شامل بشه ! درست نیست شوهر میره سر کار بعد من کنار همسرش باشم کلا کار کثیفیه به نظرم، اینا رو گفتم به اینجا برسم که من دودل ام اگه به خودم برسم برم بیرون اونا تحریک میشن، نمیدونم چه کنم  ، از یه بر هم من تو اوج جوانی و زیبایی خودم هستم، دوست دارم استفاده کنم، از اون بر عذاب وژدان دارم از این بر ناراحتم نمیدونم چه کنم! آنچنان فشاریم میارن که نگو ، ببخشید یکم زیاد شد خواستم دقیق گفته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم مغازه داره میگه انقدر زنهای شوهر دار بهم زنگ میزنن و پیشنهاد میدن که

واقعا متاسف واسشون

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
2738

عذاب وجدان

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
چقد تعریف کرد از خودش قهقه زدم 

اهوم منم😁😂😂😂

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2706