2733
2734
عنوان

میشه؟☹☹

141 بازدید | 20 پست

میشه دعا کنید واسم؟ واسه اولین بار میرم سونو که بچمو ببینم^^ استرس دارم دکتر گفت برو واسه قلبش ۱۲ دی اولین روز اخرین پریودم بود فردا میرم سونو

دعا کنید واسم با خبر خوب برگردم فک کنید واسه خواهر خودتون دعا میکنید☹❤ اینقد نگرانم و استرسی که موندم چیکار کنم

تنهام هستم خانوادم دورن ازم مرسی از همتون ♡ 

واسه سلامتی تو دلیم صلوات میفرستی مهربون؟😊😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
منم همین الان از سونو اومدم البته من مجردم برا کیست رفته بودم خوب نشدم🥺💔 ایشالا سالمِ برو کلی ب ...

ممنون عزیزم ایشالا مشکل شما و همه حل بشه ❤

ممنونم ازت عزیزم♡♡

عزیزم بعدسنو منو تگ کن ببینم چ خبره منم میخام چند روز دیگه برم سنو قلب

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
عزیزم بعدسنو منو تگ کن ببینم چ خبره منم میخام چند روز دیگه برم سنو قلب

عزیزم الاناز اتاق سونو اومدم بیرون یا حالت اشکی و ذوق صدا قلب نینی رو شنیدم دکترم گفت ۶ هفته و ۲ روزته ایشالا شماهم میری گوش میدی  صداشو 

عزیزم الاناز اتاق سونو اومدم بیرون یا حالت اشکی و ذوق صدا قلب نینی رو شنیدم دکترم گفت ۶ هفته و ۲ روز ...

وای الهی شکر 😍😍😍😍خیلیییییی خوشحال شدم به حساب خودت چند هفته بودی

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون