2737
2739
عنوان

میشه؟☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 20 پست
وای الهی شکر 😍😍😍😍خیلیییییی خوشحال شدم به حساب خودت چند هفته بودی

۸ هفته بودم به حساب خودم و دکتر که پریودمو پرسیده بود ولی سونو گفت این دقیق تره

واسه سلامتی تو دلیم صلوات میفرستی مهربون؟😊😇
۸ هفته بودم به حساب خودم و دکتر که پریودمو پرسیده بود ولی سونو گفت این دقیق تره

عزیزم سنو واژن انجام دادی

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه شکمی بود واژن میترسم ریسکش بالاس 

من چهار شنبه میشم 6هفته و پنج روز میخام سنو واژن انجام بدم سنو برای قلب هست من ی هفته قبل از پریود بی بی چکم مثبت شد بنظرم برم سنوقلب یا منتظر بشم هفت هفته کامل برم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2728
من چهار شنبه میشم 6هفته و پنج روز میخام سنو واژن انجام بدم سنو برای قلب هست من ی هفته قبل از پریود ب ...

بری نشون میده الان لقاحتم زود بوده ایشالا تشکیل شده و میشنوی واس من که دوثانیه گذاشت صداشو ایششش داشتم محو می شدم

واسه سلامتی تو دلیم صلوات میفرستی مهربون؟😊😇
بری نشون میده الان لقاحتم زود بوده ایشالا تشکیل شده و میشنوی واس من که دوثانیه گذاشت صداشو ایششش داش ...

چ باحال روزی من