2737
2739
عنوان

بچه ها ی عنوان بگید غیر مستقیمم بزنم استوریم ک بدونن حاملم

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 67 پست
🤦‍♀️🤦‍♀️نکن اینکارو با ی چشم یا حسودی مخای زندگبتو زهرمار کنی ب خودت

وای بخدا انقد گفتین چشم چشم ترسیدم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی خدارو شکر کن بخاطر خدا هیچی نگو خدا بادادن بچه بهت جواب خودتو و خانواده شوهرتو داده جواب صبوری تو و طعنه و نیشخند خانواده شوهرتو پس تو بیخیال شو 

خودت باش چون تو یکی از بهترین نقاشیای -خدایی-🦋❤❤❤
2728
وای بخدا انقد گفتین چشم چشم ترسیدم

بله

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
نکن بابا زوده خیلی. برو ان تی بعد. باور کن کسی خوشحال نمیشه فقط ادای خوشحالا رو درمیارن

نمیگم پس 😐

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بنظرم نگو

من مشكلى نداشتم و زود باردار شدم ولى تا سه ماه به قوم شوهر نگفتم حتى به شوهرمم نگفتم وقتى فهميد كه غربالگرى دادم😂

ان شاءالله سالم بياد بغلت ولى من تا ماه اخر استرس داشتم خداى نكرده چيزيش بشه ماه ٧ سه روز تكون نخورد فكر ميكردم دور از جون مرده😑😑

عزیزم مامان من حامله شد پسر نداشت پسر حامله شد انقد ب همه گفتن من هر جی گفتم نگین گوش نکردن ک بچه سقط شد اخرش😔نمیگم چشم خورد ک بگین خرافاته ولی از قدیم گفتن تا کارت ب مقد نرسوندی با کسی راجبش حرف نزن

♥️
2738

نمیگم پ

شکر. هزاران بار شکر

مرسی عزیزدلم. اره واقعا الحمدلله خدا قسمت هم منتظرا کنه ونی نی منم سلامت بهمون برسونه ونگهش داره

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
وای تا ۵ ماه نباید بگی ب گسی تو سه ماهم طاقت نداری؟؟؟؟چقد ساده و بی سیاستید بعضیاتون من دیگه حرفی ند ...

تا پتج ماه ک دیگه نمیشع. شکم ازرحدوددچهار ممکنه فزنه بیرون. درجه یک ها ک‌میبینن، میفهمن. دیگه میشه پنهان کاری. قبل از اینکه بفهمن، حداقل ب مادر و خواهر باید بگه. ب خاطر احترام. تا سه ماه دلیلشم‌موجهه. غربالگری اول ک‌رفت، بگه. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

مرسی ک گفتین بچه ها نمیگم تا غربالگری دوم

بچهها ی چیز دیگه میشه من تا سه ماه بهداری نرم. ؟ اخه دختر دایی مادرم بهداریه فضوله بفهمه کله فامیل فهمیدن

عزیزم مامان من حامله شد پسر نداشت پسر حامله شد انقد ب همه گفتن من هر جی گفتم نگین گوش نکردن ک بچه سق ...

بچهها ی چیز دیگه میشه من تا سه ماه بهداری نرم. ؟ اخه دختر دایی مادرم بهداریه فضوله بفهمه کله فامیل فهمیدن

2706