2737
2739
عنوان

وسواسی های سایت بیاین ببینم

498 بازدید | 71 پست

خانما جدا از خونه تکونی شما چن روزی ی بار حمام و سرویس بهداشتی رو با مایع های شوینده میشورین منکه هرروز سرویس بهداشتی رو بامایع سیف و چهارروزی ی بار با مایع غلیظ راپیدو حمامم هرموقع میرم حموم کف حموم و دیوار هارو سیف میزنم ایا من زیاده روی میکنم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

من هر روز نمیشور چون مستاجریم قبلا که مدادم میشستم این درزها کف بخاطر شوینده از بین میرفت مجبور میشدیم سیمان سفید کنیم😐نکن هروز

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

عزیزم تمیزی خوبه من خودم همیشه میشورم و تمیز میکنم. اما میدونی این همه مواد شوینده چه بلایی سر ریه ات میاره؟!! یکمم به فکر سلامتیت باش 

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
خوب احساس میکنم باهربار دستشویی رفتن اب خالی تمیزنمیکنه همینطورهم حمام

🤯بخدا مشکل داری تو من که مجردم ولی انقدر حساس نیسم نه من نه مامانم

حرف بقیه برات مهم نباشه مردم زیاد حرف میزنن😃
2706