2737
2734

بچه از نظر روحی داغونه ولی مادرش نمیفهمه داره نابودش میکنه

امسال به زور گفت روزه بگیر درحالی که کم خونه در اخر بچه مریض شد

امروزم بهم میگفت ابجی تو چیکار کردی خاله راضی شد چادر نپوشی حالا مامانم من کاری به پوشش من نداشت

به نظرتون بهش بگم صبر کنه وقتی بزرگ شد دیگه نپوشه چون الان اختیارش کاملا با خالمه

اول واسه کم خونیش دارو بخر براش یا راهنماییش کن خودش بخره

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

باید برای پوشیدن یا نپوشیدنش دلیل داشته باشه‌

چه خودش چه مامانش

۱۲ ساله دیگ قشنگ درک میکنه

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اونجا همه گفتن بهت که به خودش ربط داره 

حالا دختر خاله من دخترشو لخت میاره بیرون و تاپ دوبنده میپوشه تو 14 سالگی هم به طریقی دیگه اسیب میزنه و هیچکی چیزی نمیگه به خودش مربوطه 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
2740

منم چون خاهرام چادری بودن مامانم فکر میکرد منم باید چادری بشم ، ۱۱ سالم بود مجبورم میکرد بزوووور میپوشوند منو، ولی بزرگ شدم ولم کرد یعنی کاملا بی خیالک شد لخت و پتی هم برم کاریم نداره ، به دختر خالت بگو الان حساسن بعدا بی خیال میشن 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

بهتره نحوه ی درست برخورد رو به خالت یاد بدی،و بهش بگی داره اشتباه میکنه،اینجوری بچه بیشتر از دین زده میشه،به خاله ات بگو از فواید چادر و حجاب برای دخترت بگو تا خودش شیفته حجاب بشه و با عشق انتخاب کنه

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎
باید برای پوشیدن یا نپوشیدنش دلیل داشته باشه‌ چه خودش چه مامانش ۱۲ ساله دیگ قشنگ درک میکنه

خب دوست نداره 

به نظرم خالم بهتر بود بگه پوشیده بگرد و ازاد

نه اینکه کل لباسا مشکی به خاطر اینکه جلب توجه نشه یوقت

2706