2752
2734
عنوان

دختر خالم به زور خالم چادر میپوشه لطفا گزارش نزنین فقط کمک میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 33 پست
دو تا عمه های منم همینطورن انقدر دختراشون رو مجبور کردن الان دوتاشون افسرده ن به هیچ جا هم نرسیدن با ...

معمولا کسایی که مجبور شدن یکم تعصب دارن ولی خیلیها هم با عشق یاد گرفتن و به دیگران کاری ندارن 

لطفا لایک نکنید ممنونم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونجا همه گفتن بهت که به خودش ربط داره  حالا دختر خاله من دخترشو لخت میاره بیرون و تاپ دوبنده ...

اینجور مامان منم نمیزاشت 

در کل دختر خالم دوست داره مانتو رنگی بپوشه روسری فانتزی سرش کنه ولی خالم فقط رنگای تیره میخره

وا خب بچه ۱۲ ساله و چادر؟_. 

من خودم‌از ۱۱ سالگی پوشیدم

با انتخاب خودم

برا همین میگم درک نمیکنه

اینکه بپوشه یا نپوسه یا چرا نمیپوشه یا چرا باید بپوشه یانپوشه و اینا

کار یه شب نیست، یه چیزیه ک از بچگی ش تا حالا اینطور نتیجه ای داده.

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
12 ببین خالم فحشش میده وقتی میگه نمیپوشم

فکر کنم خالت خودش در کودکی اجبار شده که حالا اینطوره 

و حتما یک کسی بوده اونو قضاوت منفی کرده 

مثل خواهرشوهرم ک مادرشوهرم مجبورش میکرد بزنه یکم بزرگتر شد پاچه منو میگرفت که تو چادرنمیزنی حرپت خانواده رو نداری

درصورتی ک من پوشیده ام و حجابم بدون چادر هم کامله

لطفا لایک نکنید ممنونم .
در رابطه با چادر حرفی نمیزنم  اما عزیزم اگه روزه باعث میشه بیمار شه براش حرامه بگیره

بله عزیزم ولی خالم یه بسته قرص روی و اهن خرید گفت اینارو بخوره بگیره که مریض شد طفلک

خب دوست نداره  به نظرم خالم بهتر بود بگه پوشیده بگرد و ازاد نه اینکه کل لباسا مشکی به خاطر ای ...

ببین باید دقیقتر توضیح بدی

ک دقیقا چجوری برخورد میکنه.

خب اینک مشخصه چادر تنها حجاب ممکن نیست،

ولی به حالت کلی اجبار اونم رو چیزی ک جایگزین داره، تاثیر خوبی نخواد گزاشت.

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
بله عزیزم ولی خالم یه بسته قرص روی و اهن خرید گفت اینارو بخوره بگیره که مریض شد طفلک

با خالتون صحبت کنید

نباید روزه بگیره حتی اگه هم بگیره باطله و گناهش گردن خالتونه که مجبورش میکنه

2706