2737
2734
عنوان

وسواسی های سایت بیاین ببینم

498 بازدید | 71 پست

خانما جدا از خونه تکونی شما چن روزی ی بار حمام و سرویس بهداشتی رو با مایع های شوینده میشورین منکه هرروز سرویس بهداشتی رو بامایع سیف و چهارروزی ی بار با مایع غلیظ راپیدو حمامم هرموقع میرم حموم کف حموم و دیوار هارو سیف میزنم ایا من زیاده روی میکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من هر روز نمیشور چون مستاجریم قبلا که مدادم میشستم این درزها کف بخاطر شوینده از بین میرفت مجبور میشدیم سیمان سفید کنیم😐نکن هروز

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

عزیزم تمیزی خوبه من خودم همیشه میشورم و تمیز میکنم. اما میدونی این همه مواد شوینده چه بلایی سر ریه ات میاره؟!! یکمم به فکر سلامتیت باش 

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
خوب احساس میکنم باهربار دستشویی رفتن اب خالی تمیزنمیکنه همینطورهم حمام

🤯بخدا مشکل داری تو من که مجردم ولی انقدر حساس نیسم نه من نه مامانم

حرف بقیه برات مهم نباشه مردم زیاد حرف میزنن😃
2706