2137
2106
عنوان

بارداری😓😓

177 بازدید | 9 پست

خانهای باردار و نی نی دار خواهش میکنم کمک کنید راهنمایی کنید خواهرم بارداره والا دکتر همش میفرسته سونو ۱غربالگری رفته دکتر بهش گفته هفته ۱۶ و ۱۸ هم باید بری هزینه هاش زیاده یکم حالا بگید چرا باید هفته ۱۶ و ۱۸ رفت وآیا واجبه؟؟؟

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی(جانی دپ)👌

۱۶ چرا 

هجدهم بره انومالی 

سونو ان تی نرمال بود؟؟؟

خدایا شکرت که تو راهیمونو سالم بهمون رسوندی❤میشه واسه سلامتی امام زمان و خانوادم و حل شدن یه مشکل بزرگ توی زندگیم یه صلوات مهمونم کنین ممنونم🌺خدا دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه روزی ۳۶۰‌ ‌مرتبه سوره ی توحید به نیت جوادالائمه و دعای معراج واسه نی نی دار شدن مجربه دیدم حاجت گرفتن.توسل به شهید ابراهیم هادی عزیز هم که معجزه میکنه.اگر تو امضات *صلوات*یا دعا واسه حاجتت*نوشته بودیو لایکت کردم بدون واست فرستادم.بعضی وقتام حس لایک کردن نیست ولی هرکیو دیدم واسش میفرستم😊🌺

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

۱۶ چرا  هجدهم بره انومالی  سونو ان تی نرمال بود؟؟؟

بخدا نمیدونم یکی رفته حالا گفته ۱۶ و۱۸ هم باید بری

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی(جانی دپ)👌
2166
عزیزم شاید منظورش این بوده بیت هفته 16 تا 18باید بری

آها بذاربپرسم❤

بخدا نمیدونم یکی رفته حالا گفته ۱۶ و۱۸ هم باید بری

اگر سونو ان تی مشکلی نبوده و نرماله بعدی رو باید ۱۸ هفته بره..سونوی زیاد خوب نیست خب دلیلشو از دکترش میپرسید

خدایا شکرت که تو راهیمونو سالم بهمون رسوندی❤میشه واسه سلامتی امام زمان و خانوادم و حل شدن یه مشکل بزرگ توی زندگیم یه صلوات مهمونم کنین ممنونم🌺خدا دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه روزی ۳۶۰‌ ‌مرتبه سوره ی توحید به نیت جوادالائمه و دعای معراج واسه نی نی دار شدن مجربه دیدم حاجت گرفتن.توسل به شهید ابراهیم هادی عزیز هم که معجزه میکنه.اگر تو امضات *صلوات*یا دعا واسه حاجتت*نوشته بودیو لایکت کردم بدون واست فرستادم.بعضی وقتام حس لایک کردن نیست ولی هرکیو دیدم واسش میفرستم😊🌺
2165