1874
2019

آقای ملکه :)))

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

پنت هاوس

آقای ملکه

از میان پلک های نیمه باز/خسته دل نگاه می کند/جویبار گیسوان خیس من/روی سینه اش روان شده بوی تنش/در تنم وزان شده/خسته دل نگاه می کنم/آسمان به روی صورتش خمیده است/دست او میان ماسه های داغ/با شکسته دانه هایی از صدف/یک خط سپید بی نشان کشیده است/ دوست دارمش/مثل دانه ای که نور را/مثل مزرعی که باد را/مثل زورقی که موج را/یا پرنده ای که اوج را /دوست دارمش/با چه می توان عشق را بند جاودان کشید؟با کدام بوسه با کدام لب؟/در کدام لحظه در کدام شب؟ / او هم عاقبت در میان سایه ها غبار می شود/مثل عکس کهنه ای/ تار تار تارمی شود(فروغ فرخزاد❤️)

فیلمcall بنظرم خوب بود اگه اخرشو فاکتور بگیریم😐

فیلم مرد گرگ نما

فیلم انگل

کاربری نیمه تعطیل🛑عضو اکیپ علمی تخیلی💜                                                                                                                                                                  وقتی جواب بی ادبیتونو نمیدم نشون دهنده این نیست که جوابی برای حرفتون ندارم بر عکس فقط انقدر سطحتونو پایین دیدم که ترجیح دادم با دعا براتون از هدر رفتن وقتم جلوگیری کنم😉                                                                                                        
2032

زیبای حقیقی 

دوباره ۱۸ سالگی

دختر تکشاخ من 

مشکلی نیست خوب نباشی 

هتل دل لونا

منشی کیم چشه 

سیندرلا و چهار شوالیه 

سقوط بر روی تو 

اغوا گر ماهر

پنت هوس

استارت آپ