2737
2734
عنوان

زایمان سزارین یا طبیعی مسعله این است😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 104 پست
واااااای نمیخوام تصورش کنمممممم

اره تصورشم بده...به خدا من خیلییی صبورم طوری که ساعتای دوازده که میومد برا معاینه اینقد دستمو گاز گرفته بودن که خونی شد که ماماهه دعوام کرد گفت داد بزن دستتو داغون کردی گفتم نمیخوام داد بزنم خجالت میکشم گفت خجالت ندارا دختر ما میدونیم چه دردی داری جونی نمونده برات ۱۲ ساعته داری معاینه میشی

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
خیلی از گریه ها از لوسی و ننریه درد داره واقعا اما نه در حد گریه بعدم الآن ساعت به ساعت مسکن و شیاف ...

دقیقا"سزارین اصلا درد نداره که آدم بخواد گریه کنه دردشو با شیاف و مسکن اروم میکنن "گل گفتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم من زایمان اولم طبیعی بود دومی سزارین....مت باشم میگم سزارین جالا بگو چرا؟چون من لگنم تنگ‌ ...

اره دقیقا همه چی به بدن ادمه باید خیلی تحقیق کنم خیلی کار خوبی کردی برای دومی سزارین رفتی

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
اره تصورشم بده...به خدا من خیلییی صبورم طوری که ساعتای دوازده که میومد برا معاینه اینقد دستمو گاز گر ...

واااااای ☹☹☹☹☹ 

من تحمل درد ندارم کلا

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2731
پمپ درد گرفتین؟بیحسی بودین؟ دردش چجوریه یکم درموردش توضیح میدین من دو هفته دیگ زایمانمه استرس دارم

نه من میخواستم پمپ درد بگیرم‌ولی همه چی یهویی شد دیگه پمپ نگرفتم 

الان کامل برات میگم 

من با دکترم قرار گذاشته بودیم که ۷اسفند سزارین بشم پول هم واریز کردم ولی پنج اسفند صبح که از خواب پاشدم دیدم از اب اومد فوری به دکترم زنگ زدم بعش گفتم اونم لحظه اخر دبه در اورد گفت شیفتم نیست ونمیتونم بیام بیمارستان بیا پولتو پس بدم برو زایشگاه طبیعی بیار 

فکر کن چقدر استرس کشیدم رفتم بیمارستان (شهرمون کوچیکه یدونه بیمارستان دولتی برای زایمان داره فقط) با هزار بدبختی دکتری ک شیفتش بود رو پیدا کردم راضیش کردم که عملم کنه 

بهم گفت برو زایشگاه بستری بشو من میام بالای سرت بعد چند ساعت به یه بهونه ای میبرمت اتاق عمل 

خلاصه من ساعت ۳بعد از ظهر بستری شدم ماما اومد بهم امپول فشار زد دردام شروع شد 

بماند که دم به دقیقه میومدن معاینه میکردن خیلی وحشتناک بود دردش طرفای عصر دردم کم کم شروع شد 

دوتا خانم تخت کناریم بشدددددت جیغ میزدن انقد محیط متشنج واسترس زا بود اصن نگم برات 

منم درد داشتم چون امپول فشار بهم زده بودن 

خلاصه سرتو درد نیارم دکترم ساعت ۸شب اومد یه بهونه جور کرد منو برد اتاق عمل سزارینم در عرض ۱۰دقیقه بچم دنیا اومد نه استرسی نه جیغی نه دردی هیچچچچی 

هرچقدر بگم عالی بود کم گفتم

بعد عمل هم درد داشتم ولی زیاد نبود اصن پمپ درد نیاز نیست با شیاف کنترل میشد 

الانم که سه روز از عملم میگذره خیلی خیلی کم درد دارم 

تیکر به وقت تولد ‌پسرکم🥰😘
🤣 بگو بدون درد خونریزی بیا نی نی چیه ؟

حالا ده روز دیگه معلوم میشع

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
اره دقیقا همه چی به بدن ادمه باید خیلی تحقیق کنم خیلی کار خوبی کردی برای دومی سزارین رفتی

اصلا شاید شرایط طبیعی نداشتی، از الان بهش فکر نکن

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
منم از همینش خوشم میاد😄 مامانم واسه خودش دوست پیدا کرده بود تو بیمارستان، نمیزاشتم بلند بشه خودم می ...

اره واقعا ...من ک تو اوضاع بد کرونا زایمان کردم و همراه نداشتم‌پرستار خصوصی داشتم ک ی بار بیشتر ندیدمشون علکی هزینه کردم کل کارامو خودم میکردم بدون هیچ دردی 

بعدم ک اومدم خونه مادرم بود ولی اصلا بیدارش نمیکردم خودم پامیشدم برا بچم شیر درس میکردم بعد رفته ب همه گفته  دخترم همه کاراشو میکنه خداروشکر میتونه😂😂اخه زن داداشم حتی برا پسرش بیدار نمیشد مامانم شیر درس میکرد و میداد و میخوابوند اون همش خواب بود 

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
2738

همیشه تو تاپیکا میگم الانم میگم اگه پول داری برو خصوصی سزارین کن. اگه نداری به هیچی دیگه فکر نکن. توکل کن به خدا برو طبیعی کن. هرچی هم شد میشه قسمت. 

یه خانم مستقل و قوی 

مگه بجز این دوتا راه دیگه ایم هست؟من خودم خواستم سزارین بشم به عقبم برگردم همین کارو میکنم ۲روزم بیشتر اذیت نشدم اونم خیلی کم که مهم نبود اصلا😊

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
بچه ها من ریزه میزه ام امکان داره لگنم کوچیک باشه؟  کوچیک بودن لگن به چه چیزایی بستگی داره

نه به این چیزا نیس کوچک باشه دکتر بهت میگه

نه من میخواستم پمپ درد بگیرم‌ولی همه چی یهویی شد دیگه پمپ نگرفتم  الان کامل برات میگم  م ...

باز خداروشکر ک عمل خوبی داشتی عزیزم دعا کن منم استرسم رفع بشه و زایمان راحتی داشته باشم🥰

نه من میخواستم پمپ درد بگیرم‌ولی همه چی یهویی شد دیگه پمپ نگرفتم  الان کامل برات میگم  م ...

وایییییی چه حالی شدی دکتر گفت نمیامممم چقد بی مسئولیت واقعا تو اون حالت چی کشیدی 😭😭😭😭

ایشالله قدمش خیر باشه 💋❤

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2706