1874
2019
عنوان

مهمونی داماد

378 بازدید | 48 پست

دوستان ماتازه عقدکردیم ۵ماه میشه.بعدخواهربرادرام انگارمی خوان باتولدبچه هاشون منوشوهرمم مهمون کنن.من راضی نیستم این مدلی.چرابراشوهرم ارزش قائل نشدن.نظرتون چیه؟

ب شرطی ک کادو ندین 

کادو بدن😕

من یه قانون جذبی ام آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه°•°•°•°•°•°• اگه تو نوشته هام کلمات بی ربط هست بخاطر اینکه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و خود گوشی اصلاح میکنه•°•°•°•°•°متاسفانه اوضاع جوریه ک نمیشه سیاسی حرف نزد و کاربری  آدم فدای آزادی بیان میشه :/ •°•°•°• بحث سیاسی با کسی ک نفعش تو نفهمیدنه و ترجیح میده جاهل باشه اَخِ •°•°•°•   { ایخه شیماها سیتین پینجمین غیرب زیده اید } °•°•°•°•° نی نی سایت برا من یعنی کلی خواهر مادر باتجربه ک میتونن خیلی کمکم کنن...راستی اگه منو تو شب زدن رد خونمو از نی نی یار شب پیگیری کنین :/ .....اوووممم آهان اینم بگم ک ب نی نی یار ۵ هم تارگت میزنم :) پدر خوانده اس شک نکنین ....پشت دست من بازی کنین :///

نظری ندارم😢

[ما کوچیکا خدامون بزرگه].الله کریمه. خدایا تنهاچیزی ک آرومم میکنه بغلته میشه بغلم‌کنی؟                                      فرق منو تو اینه. که تو وقتی واردع ،یه اتاق میشی نگرانی آدمای اونجا، ازت خوششون میاد یا نه، من نگرانم ازشون خوشم میاد یا نه....                                                                       حرف دلتو به هچ کس نگو اینجا درکت نمیکنن به بدترین شکل قضاوتت میکنن....                                                                مراقب حرفات باش اونا فقط میتونن بخشیده بشن فراموش نه. ...                                                                                      کم پیش میاد کسی رو ببینی که طرز فکرش به زیبایی صورتش باشه.....                     خدا برای دل من،تورا نگه دارد جانا|°A°|                                           

از کسی متوقع نباش و راحت زندگی کن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
2033

وا😳

من باشم خودم میرم ولی عمرا نمیذارم شوهرم پاشو بذاره

خیلی بی احترامیه

دخترای خنگ جذاب نیستن                                     شما از دختر باهوش میترسین😉🤞                                                                                              🖤 اونجا که یه دختر میگه " تو قول داده بودی "              قابلیت اینو داره که عرش خدا رو  بلرزونه🖤                                                                                                                                                           

به مامانت بگو که بهشون بگه

خدایگان غلط املایی هستم😁😂من بچگیام خیلی خوشگل بودم،نمی دونم چرا یهو اینجوری شد🥺😂🖐️من همونم که هیچ جبهه ای قبولش نداره،منو بیشتر دوست داشته باشید🥺😂💔اصلا تا امریکا هست چین غلط میکنه به خاک ما چشم داشته باشه😒😂خلاصه بحث سیاسی درایران:ساندیس خور،جیره بگیر، البانی نشین،برعنداز،عرزشی😂😂😂😂😂کاش حداقل تو اب شرب مملکت الکل بریزن ، مست بشیم که نفهمیم اطرافمون چه خبره😂😂😂😂😂یکی که بهم بگه باوانم،نازدارم،گیانم چیه؟ اونم ندارم🥺🥺😂😂
ینی چی الان کار بدیه تو و شوهرت دعوت کنن

مگه عروس دامادواولین باردعوت نمی کنن.همینجوری بی دعوت که نمی تونم باشوهرم برم خونشون.ولی اخه توتولدبچه هاشون درسته این کار؟

کادوکه میدن.ولی اخه تولدبچشون که مهمونی عروس دامادبه حساب نمیاد

اگه رفتی تنهابروشوهرت نیادبگوکارداره نمیتونه بیاد

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
کادوکه میدن.ولی اخه تولدبچشون که مهمونی عروس دامادبه حساب نمیاد

خب بگو میام ولی پاگشام جداست هاااا 

مگه خواهرت نیی؟!راحت بش بگو

من یه قانون جذبی ام آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه°•°•°•°•°•°• اگه تو نوشته هام کلمات بی ربط هست بخاطر اینکه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و خود گوشی اصلاح میکنه•°•°•°•°•°متاسفانه اوضاع جوریه ک نمیشه سیاسی حرف نزد و کاربری  آدم فدای آزادی بیان میشه :/ •°•°•°• بحث سیاسی با کسی ک نفعش تو نفهمیدنه و ترجیح میده جاهل باشه اَخِ •°•°•°•   { ایخه شیماها سیتین پینجمین غیرب زیده اید } °•°•°•°•° نی نی سایت برا من یعنی کلی خواهر مادر باتجربه ک میتونن خیلی کمکم کنن...راستی اگه منو تو شب زدن رد خونمو از نی نی یار شب پیگیری کنین :/ .....اوووممم آهان اینم بگم ک ب نی نی یار ۵ هم تارگت میزنم :) پدر خوانده اس شک نکنین ....پشت دست من بازی کنین :///
1718