2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو   چه زمینه ای؟

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
همیشه بزرگ و کوچیک بودن مهم بوده. منظورتو کامل بگو

منظورم اینه دیگه کسی توقع نداره هرکس هر جور دلش بخاد میتونه زندگی کنه و میتونه رفت و آمد بکنه یا نکنه 

2738
منظورم اینه دیگه کسی توقع نداره هرکس هر جور دلش بخاد میتونه زندگی کنه و میتونه رفت و آمد بکنه یا نکن ...

خوب به نظرم احترام و آزادی فکر همیشه هست 

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
پایین نوشتم بخون

باشه یه لحظه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

اگر زن داداشش اواشون بزرگشون کرده باشه و هواشون رو داشته باید بهش احترام بزارن 

یکی از اقوام عروس اول بعد از فوت مادرشوهرش خواهرشوهرش و 3 تا برادرشوهراش رو خیلی هواشون داشت همه کاراشون با این بود الانم خیلی احترامشو دارن حتی بعضی وقتا بهش میگن مامان 😅😅

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706