2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تو   چه زمینه ای؟

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
همیشه بزرگ و کوچیک بودن مهم بوده. منظورتو کامل بگو

منظورم اینه دیگه کسی توقع نداره هرکس هر جور دلش بخاد میتونه زندگی کنه و میتونه رفت و آمد بکنه یا نکنه 

2738
منظورم اینه دیگه کسی توقع نداره هرکس هر جور دلش بخاد میتونه زندگی کنه و میتونه رفت و آمد بکنه یا نکن ...

خوب به نظرم احترام و آزادی فکر همیشه هست 

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
پایین نوشتم بخون

باشه یه لحظه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

اگر زن داداشش اواشون بزرگشون کرده باشه و هواشون رو داشته باید بهش احترام بزارن 

یکی از اقوام عروس اول بعد از فوت مادرشوهرش خواهرشوهرش و 3 تا برادرشوهراش رو خیلی هواشون داشت همه کاراشون با این بود الانم خیلی احترامشو دارن حتی بعضی وقتا بهش میگن مامان 😅😅

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706