2737
2734
عنوان

التماستون مي كنم خواهش ميكنم داستان هاي دروغ سايت رو باور نكنيد!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1271 بازدید | 83 پست
اره میگفت الهی سرت بیاد🤦😅😅😅😅

میگفتی باشه😂😂😂😂 حکایت اون خانومس که چند روز پیش گفت شوهرم انقدر قدو قیافه داره تو خیابون که با دست نشونش میدن😂😂😂گفتن مگه یوزارسیفه😂😂😂من گفتم  حاضرم قسم بخورم  عکس شو بزاری معمولیه😂😂😂 بهم گفت هری😂😂

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
اینجا همه چی دروغه مگه اینکه خلافش ثابت بشه دیشب یکی تاپیک زده بود بچه سومو بارداره اگه دختر باشه س ...

عجب !!!

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین حالا هم یکیشون تاپیک زده. یه دفعه وسط سونو دکتر گفته ای وای چرا اینطوری شد!!!!!

کلی هم براش پیام تاسف گذاشتن

حوصله ندارم یکی بیاد بگه شایدم راست میگه!

انگار یه مشت دختر و پسر بچه روانی بیکار نشستن و تاپیک چرت و پرت و دروغ میذارن

مدرسه هم نیست دیگه یه مدت از دستشون خلاص شیم

2731
واقعا؟    وونی که عکس پروفالیش شوهر مرده اش بود الکی بود؟  من باورش کرده بودم خو افت ...

تایپیک زده بودن الکی بوده. واقعا خداروشکر میکنم  چون خیلی سخته این جوری 😔

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2738
بنظرم اکثر اونایی ک موضوع جنجالی میزنن یا موضوعاتی ک میدونن بحث و اختلاف نظر توش زیاده سرکاریه

اره  دیگه ولی مگه مریضن؟

زندگی همینه خودتو اذیت نکن راست و دروغش درهمه ، دروغ هم باشه راهنمایی شما مشکل دیگران رو ممکنه  حل  کنه 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
میگفتی باشه😂😂😂😂 حکایت اون خانومس که چند روز پیش گفت شوهرم انقدر قدو قیافه داره تو خیابون که با د ...

جوابشون و میدی ضایع میشن😅😅😅😅

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
ساریتا نبود،؟ میگفت میمون خونگی دارم

دوتا کاربری داشت بایه کاربری به خودش فوش  میداد یا دفاع میکرد

لابد دیگه یا مریضن یا بیکارو دنبال هیجان

اهومممم حالا من تاپیک تعبیر خواب میزنم یکی دونفر میان😂

2706