2737
2734

دلربا،تنها،فاخته،گلبهار، فلان فلان فلان

بخدا قسم اگه يكم نويسندگيتون و روانشناسيتون  خوب باشه ميفهميد اينا دروغگو هاي كثيف سرشار از عقده هستند،تروخدا ما خيلي ها بارداريم مادريم و اصلا زن هستيم اين داستانها فقط روانتون رو آزار ميده  من ١١ ساله اينجام و به چشم ديدم

باور_نمیکنم_تاپیک_ساختگی#  ‍ 

>*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باشه_خواهری#  

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ

وای  فاخته😯😯😯😯😯   میمون خونگی😕

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2738
تو یکی از همون تاپیک ها بگی دروغ چند نفر میان می ریزن سرت

بیان    اعصاب ادم  خورد میشه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

واقعا من یکی رو خوندم اون قدز گریه کردم برام.  شوهر به این خوبی افتاده بود تو اب مرده بود 😭 عکس پروفایلش هم  پسره بود ولی اخر میگن دروغه. 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱

وای باورم نمیشه شما از سال ۸۹اینجاییید؟!مگه خود سایت چند ساله هست؟!

کلا چیزی رو هم که با چشم دیدید قبول نکنید انسان خطای دید و ذهن زیاد دارع

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
بیان    اعصاب ادم  خورد میشه

همین چند روز پیش خانومی که گفت دفتر خاطرات شوهرم و پیدا کردم پر از تار عنکبوت بود من گفتم دروغ میگی چند نفر که ریختن سرم خود استارتر هم کلی نفرین کرد

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
2706