2737
2739
عنوان

التماستون مي كنم خواهش ميكنم داستان هاي دروغ سايت رو باور نكنيد!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1271 بازدید | 83 پست

منم ۸ ساله اینجام.هیچوقت درگیر داستانا نشدم فقط در حد یه داستانی که وقتمو بگذرونم میخونم😆فقط آفرین به ذهن خلاقشون کاش بجای چرت و پرت و کارای بیهوده وقتشونو برا نویسندگی میذاشتن و یا فیلم میساختن قطعا موفق تر میشدن

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک قناد عاشقم😍بعد از سالها به عشقم رسیدم
ای بابا ...منم یه دوستی داشتم پردش ارتجایی بود و دوتا بچه دنیا اورده بود با سزارین...هندز که هنوزه د ...

این نمیگفت ارتجاعیه میگفت با پرده باردار شدم بعد هنوز دخترم بچه هم به دنیا اورده 

اصلا از تاپیکای قبلیش معلوم بود مث چی داره دروغ میگع

خدایا دخترکوچولومو سالم بیار بغلم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای بابا ...منم یه دوستی داشتم پردش ارتجایی بود و دوتا بچه دنیا اورده بود با سزارین...هندز که هنوزه د ...

عزیزم شرمنده دخالت میکنم

ولی ارتجاعی دختر نیست درسته پرده باقیمونده ولی کاملا تغییر حالت میده و مشخصه

حتی همون اوایل  رابطه  بره معاینه پزشک متوجه میشه

روی حرفم فقط با استارتر هست. حوصله جدل ندارم.

چندوقت پیش توی یک برنامه نمایشی روانشناسی میگفت قبلا بچه ها رو از ده سالگی میفرستادن وردست استاد تا ۱۴ سالگی اوستای کار میشدن. الان بچه به مامان باباش میگه برو برام آب بیار.

گفت با احترام به روانشناسا باید بگم که اشتباه کردن و تربیت قدیمیا بهتر بوده که از بچگی تابستونا بچه هاشونو میفرستادن کار تا مهارتی یاد بگیرن.

الان همه بچه ها بزور خونواده ها درس میخونن بدون اینکه تجربه ای کسب کنن و فقط درس و درس و درس. آیندشونم میشن یه بزرگسال لوس که تا تقی به توقی میخوره از کارشون بیرون میان یا زندگی مشترکشونو تموم میکنن.

باید بذاریم بچه هامون تجربه کنن اشتباه کنن تا شخصیتشون شکل بگیره.

شما هم لازم نیست اینجا برای کسی توضیح بدی خیلیها اینجا مادر کافی نیستن و اجازه رشد به بچه هاشون نمیدن و روش تربیتی غلطشون رو هم به شما دیکته میکنن. 

کتاب( پدر پولدار و پدر بی پول) رو حتما حتما بخون. 

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2740