2737
2734
عنوان

اهرام ثلاثه

136 بازدید | 11 پست

خیلی باحالن یکم بحث کنیم راجبشوننننننن. بنظرم اجنه ساختن دست‌ساز انسان نیست سنگاش! شایدم آدم فضایی ها شکل ابوالهول باشن. من باستان شناسی هم دوست دارم! 

الهه روشنی،من ستاره شناس اینده هستم و هدفم اولویتمه،دستی به قلم دارم و. رمان های تخیلی مینویسم، .دخترخیالباف،نه!قوه تخیلم فعاله.عاشق رنگ بنفشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایرانیا که نمی تونن برن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2742
ایرانیا که نمی تونن برن

خب شاید من طلسمو شکستم0-0

الهه روشنی،من ستاره شناس اینده هستم و هدفم اولویتمه،دستی به قلم دارم و. رمان های تخیلی مینویسم، .دخترخیالباف،نه!قوه تخیلم فعاله.عاشق رنگ بنفشم.

فکر نمیکنم یعنی صد در صد مطمئنم که کار دست بشره بخاطر اینکه من یکی از دوستانم باستان شناس هست  و رشتش معماری بوده یک زمانی تمام نقشه ها و شیوه های ساختشو به ما نشان داده بود

2740
چرا

ایرانو مصر ویزا نمیدن بهم. بدنم اهرام ثلاثه ایرانیا نمی تونن برن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
چرا    

ایرانو مصر بهم ویزا نمیدن. یکی از دوستای من با یه آقای مصری دو ساله مجازی دوستن اما میخوان یه کشور سوم مثل کویت عقد کنن چون نه اون می تونه بیاد نه این میتونه بره مصر. بعد ازدواج میتونن

ایرانو مصر بهم ویزا نمیدن. یکی از دوستای من با یه آقای مصری دو ساله مجازی دوستن اما میخوان یه کشور س ...

ای بابا...چه عجیب...اولین بار بود شنیدم.ممنون که اطلاعاتمو بالا بردی عزیزم  

سومین کاربری...تصمیم گرفتم دیگه حرف نزنم