2737
2739
عنوان

فقط دوستان بورسی و ارز دیجیتال افراد متفرقه ممنوع تشکر

| مشاهده متن کامل بحث + 99075 بازدید | 8763 پست
سلام يه سوالي داشتم ممنون ميشم راهنماييم كنيد من ميخوام طلا بفروشم و ارز ديجيتال بخرم الان بيت كو ...

این کارو نکن خواهرم ۱۵۰ میلیون توی بورس گذاشتن فقط ۳۰ میلیون مونده 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واي چقدر بد من شنيدم ارز ديجيتال با بورس فرق داره كلا صعوديه

تازه پاداش پایان ۳۵ سال خدمت همسرش بود مواظب باشید.در اطلاعات  ندارید اصلا  انجام ندید

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم 
واي چقدر بد من شنيدم ارز ديجيتال با بورس فرق داره كلا صعوديه

اشتباه شنیدی...اگه کلا صعودی بود که همه داروندارشون رومیفروختن میرفتن ارز...معامله کردن مگه بدون ضررمیشه؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2728
شنيدم تا دي ماه ميره رو ٨٠٠٠٠

برحسب شنیده ها وارد نشو...به امید سودمطلق هم واردنشو... پول مازادت رو واردکن وهدف هم داشته باش...انشالله که چیزی که شنیدی اتفاق بیفته امااگه برعکس بشه دلشوداری؟من شنیدم تاکریسمس میره بالا ولی ازکجامعلوم بره...

برحسب شنیده ها وارد نشو...به امید سودمطلق هم واردنشو... پول مازادت رو واردکن وهدف هم داشته باش...انش ...

مازاد دارم زياد

ميخواستم ٢٠٠ تومن وارد كنم ترسيدم اينجوري ميگيد

كي وقت خريدشه تا ٥٠٠٠٠ پايين مياد؟

مازاد دارم زياد ميخواستم ٢٠٠ تومن وارد كنم ترسيدم اينجوري ميگيد كي وقت خريدشه تا ٥٠٠٠٠ پايين مياد؟

کاربرآرامش خیال واردهستن ازایشون بپرس.من هنو واردارز نشدم.

2738
اشتباه شنیدی...اگه کلا صعودی بود که همه داروندارشون رومیفروختن میرفتن ارز...معامله کردن مگه بدون ضرر ...

پاییز جون سلام ❤اونا که دانش دارن میتونن نه من وشما 😁😁

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
مازاد دارم زياد ميخواستم ٢٠٠ تومن وارد كنم ترسيدم اينجوري ميگيد كي وقت خريدشه تا ٥٠٠٠٠ پايين مياد؟

عزیزم این کاربر رو تگ کن 

آرامش _خیال ۱

کاربرآرامش خیال واردهستن ازایشون بپرس.من هنو واردارز نشدم.

پاییز جون لطف کن تگ کن من هرکاری کردم ت گ نشد برام !

پاییز جون لطف کن تگ کن من هرکاری کردم ت گ نشد برام !

سلام تگ کردم درسته؟

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
نميشه تگ كرد

@آرامش_خیال1    

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2706