2733
2734

سلام دوستان این تاپیک مخصوص بورس و ارز دیجیتال هست و برای یادگیری 

و از دوستان غیر بورسی خواهشمند هستم داخل نشوند و پت بی مورد نداشته باشید ممنون

یه روزی برای اینکه جا نزدی از خودت تشکر میکنی.

سلام. این هفته که بورس همش قرمز بود. چرا اینطوره اخه

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
همش منفی من اگه راه بده این هفته خروج بزنم

منم میخوام خروج بزنم ولی چند تا نماد دارم فعلا میخوام بمونه بقیه نمادها که تو ضرر  نیستم میخوام رد کنم بره 

باور هایت را ورق بزن همیشه چیزی برای تغییر هست 
اره متاسفانه ولی احتمالا از شنبه بره سمت سبز 

اینطور که  همه قصد خروج دارن فکر کنم حالا حالا ها صف فروش باشن. 

واقعا انگار دیگه بورس جای تحلیل کردن نیست. انگاری یه عده دارن با سهام ها بازی میکنن. مثل قمار میمونه

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
اینطور که  همه قصد خروج دارن فکر کنم حالا حالا ها صف فروش باشن.  واقعا انگار دیگه بورس جا ...

بله دقیقا ولی نمادهای که تو ضرر به نظر من حیفه رد کرد 

باور هایت را ورق بزن همیشه چیزی برای تغییر هست 
بله دقیقا ولی نمادهای که تو ضرر به نظر من حیفه رد کرد 

کرازی  به نظرت مثبت میشه؟ 

2706