2737
2734
عنوان

با شوهر پنهان کار چه باید کرد ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1434 بازدید | 29 پست
کلا اینطوره یا به شما اعتماد نداره؟

نمی‌دونم. کلا با کسی زیاد حرف نمیزنه. 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
تاحالا چیزی تعریف کرده ؟؟؟ واکنش شما چطوری بوده؟؟؟ خانم غر غرویی هستین؟؟؟

الان میخوای منو متهم کنی 😐😐😐

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم همینطوره حقوقش پنهان میکنه. هراتفاقی بیفته پنهان میکنه. سر هیییچ چیزی بامن مشورت نمیکنه ف ...

منم همینطور. چیکار کنم. 

شما چیکار میکنید ؟ خسته شدم به خدا 

مثلا چیا رو؟

کاری ، تحصیلی ، خانوادگی و ....

2728
با سلام و احترام  بعنوان یک مرد میتونم نظرمو اعلان کنم 🙏

بفرمایید

علتش غر زدن و دعوا کردن شماست  میترسن که شما غر بزنید و دعوا کنید

حالا من چیکار کنم 

منم میدونم شوهرم مثایل مالی رو قایم میکنه ولی به روش نمیزنم 

آخه حق زندگی ماست 

منم کار میکنم آیا حق دارم این کارو کنم ؟ نه! 

زنده باشید  پیشنهاد میکنم نسبت به این قضیه بی تفاوت باشید  یقینا در اولین چالش، مرد زندگ ...

خسته نباشید 😐 چقدر بی تفاوت باشیم دیگه ؟ اینجوری احمق فرض میشیم 

2740
خسته نباشید 😐 چقدر بی تفاوت باشیم دیگه ؟ اینجوری احمق فرض میشیم 

دور از جون، شما تصرف کامل در کاراشون دارید فقط عنوان نکنید که آگاهی دارید، بزارید فرض کنه شما چیزی نمیدونید، بوقتش خودش عنوان میمنه، اما وقتی جبهه میگرید یا ساده تر بگم دخالت میکنید ایشون هستند که جبهه میگیرند و پنهان کاریشون دو چندان میشه🙏

🌹🌹تنها  44روز تا تولد همسرم باقی مانده است🌹🌹هر روزت مبارک بانوی من🌹🌹
دور از جون، شما تصرف کامل در کاراشون دارید فقط عنوان نکنید که آگاهی دارید، بزارید فرض کنه شما چیزی ن ...

درست می‌فرمایید اما خیلی سخته . حرص میخوره آدم. تا کی صبر کنم که بگه. شاید نگه اصلا. واسه چی خب باید همه چی پنهانی باشه ؟؟؟. نمی‌فهمم اینوووو

درست می‌فرمایید اما خیلی سخته . حرص میخوره آدم. تا کی صبر کنم که بگه. شاید نگه اصلا. واسه چی خب باید ...

مطمئن باشید مرد زندگی تمام تلاشش حفظ ابرو و آرامش زن و بچه و در مجوع زندگیش است، اگرم شما به روش آوردید لطفا با مهربانی باشه، در غیر این صورت بخاطر اینکه از خودش (چه اشتباه چه درست) دفاع کنه باز مبحث جبهه گیری و یکدندگی بوجود میاد🙏

درست می‌فرمایید اما خیلی سخته . حرص میخوره آدم. تا کی صبر کنم که بگه. شاید نگه اصلا. واسه چی خب باید ...

اگه جسارتا بحث خیانت باشه که مبحثس جداست، اما اگر پنهان کاری خرد و ریز داره زیاد سماجت بخرج ندید

ای بابا این که دیگه سردرگمی نداره

یه بار تو یه محیط خارج از خونه خیلی دوستانه دزش بپرس به نظرت من ادم قابل اعتمادیم؟و جوابش هر چی که بود بپرس چرا نظرت اینه؟

از پسش برمیای،بهانه رو بذار کنار 
الان میخوای منو متهم کنی 😐😐😐

نه میخوام بدونم دلیل پنهان کاریش چی بوده، چون اصولا مردا از زن غر غرو فراری ان و ترجیح میدن هیچوقت چیزی رو تعریف نکنن

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2706