2726
عنوان

با شوهر پنهان کار چه باید کرد ؟؟

1389 بازدید | 29 پست

سلام . شوهرم خیلی مسائل رو از من پنهان و قایم می‌کنه و من یواشکی متوجه میشم . گاهی به روش نمیارم گاهی هم به روش مبارک و باهاش صحبت میکنم اما زیر بار نمیره. 

از دست است پنهان کاری خاش خسته شدم. من خیلی صادقم باهاش. چجوری اعتمادشو جلب کنم که همه چیو به من بگه ؟ چیکار کنم این رفتار و بذاره کنار ؟؟؟؟ واقعا کلافه شدم خیلی بدم میاد از این کارش. 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر منم همینطوره

حقوقش پنهان میکنه. هراتفاقی بیفته پنهان میکنه. سر هیییچ چیزی بامن مشورت نمیکنه

فقط سکوت مطلق. هیچ حرفی بامن نمیزنه

منم که حرف بزنم فورا میگه یا غیبت میکنی یا دروغ میگی

کلا از حرف زدن باهاش بیزارم

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉

مثلا چیا رو؟

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.

علتش غر زدن و دعوا کردن شماست 

میترسن که شما غر بزنید و دعوا کنید

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
با سلام و احترام  بعنوان یک مرد میتونم نظرمو اعلان کنم 🙏

بفرمائید 

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
با سلام و احترام  بعنوان یک مرد میتونم نظرمو اعلان کنم 🙏

منتظریم مهندس

منتظریم مهندس

زنده باشید 

پیشنهاد میکنم نسبت به این قضیه بی تفاوت باشید 

یقینا در اولین چالش، مرد زندگی خودش براتون تک تک برنامه هاشو رونمایی میکنه

🌹🌹تنها  44روز تا تولد همسرم باقی مانده است🌹🌹هر روزت مبارک بانوی من🌹🌹
اخه بستگی داره چیو پنهان میکنه ،مثلا راجب کار یا خانوادش باشه ،کاملا حق داره

چرا حق داره ؟! 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2706