2733
2734
عنوان

سره کوچمون عروسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب تو چرا ناراحتی ?  اونم خوشبخت بشه بخدا دختر و خانوادهش به امیدی شوهر میدن

ناراحت نیستم خوشبخت بشن الهی 

فکر میکنم میخوام سوت و کور برم دلم میگیره

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
2740

کجای کاری خواهر اینجا پر عروسی هست. ما بندر عباسیم  شهر همش ترافیک پر مسافر.  ما هم از کرونا تک خونه خوابیدم 😭

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی..
چقد ملت بی ملاحظه ان ای خداااا  انشاالله تا عروسیت این کرونا تموم بشه به بهترین نحو برگزار کنی

ممنونم آمین

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
بروبیرون باحالت ناراحت توصورته همه نگاه کن یه دفعه بگوهعییییییی بعدتن تن برقص💃💃💃💃😂😂😂😂😂😂

🤣🤣🤣

2706