2737
2739
عنوان

سره کوچمون عروسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 78 پست
بروبیرون باحالت ناراحت توصورته همه نگاه کن یه دفعه بگوهعییییییی بعدتن تن برقص💃💃💃💃😂😂😂😂😂😂

تو‌تمامی ویژگیای رفیق شدن با منو داری😂😂

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .

ی لحظه از پنجره بیرونو دیدم میتونم بگم ۱۰۰ نفر آدم بدون ماسک بودن 

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت نیستم خوشبخت بشن الهی  فکر میکنم میخوام سوت و کور برم دلم میگیره

چه میشه کرد زندگی همینه کرونا تا چند سال دیگه هست ، اینجچری هم نگو سوت و کور خیلی ها بی سر و صدا رفتن سر خونه زندگی شون بخاطر کرونا 

خوشبخت شی ، و زندگیت سراسر نور و نور باشه

2728
دیگه نفهم بودن که شاخ و دم نداره در تالار و باغ می ببند تا مردم دور باشند از کرونا اون وقت زبون نفهم ...

وای چه خوب دعا کردی برا امضای منم دعا کن😔

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

ما تو خونه میشینیم و افسرده میشیم بعد بعضیا ...

مارو هم مریض میکنن شوهرم میره سرکار از همکارای بی فکرش ک این مدلی مراقبت نکردن میگیره و به من میده و ...

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2740
حالا چرا رفتین دم در 🤔

خواهر زاده هام کوچیکن رفتن ببینن چه خبره دختربچن

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
حالا کرونا هیچ اونو شکست دادن🤣🤣 هوا خیلی سرده چطور تحمل میکنن تو این سرماا

اره بخدا هوا خیلییییییی سرده

افرین چقدر باشعوری گلم حتما مهمونای زیادی دعوت کن دسر کرونا هن یددت نره

😂😂😂😂چشم حتما اینم بخاطر تو مهمون هم دعوت میکنم دیگه نمیشه حرفتو زمین بندازم وگرنه ما میرفتیم کلیپ آتلیه و خونه بابام از اونجا خونه خودمون

🙄🙄🙄عزیزم سایت مال بابات نیس با نظرم مخالفی ریپلای نزن چون حوصله بحث باتو یکی رو ندارم