1874
2019
عنوان

نانازهستم .عکس و فیلم روز مرد 😍😍😍

80528 بازدید | 742 پست

سلام جیگرا خوبین ؟؟؟ 

فردا چون تعطیل بود و همسرم خونه بود نمیتونستم سورپرایزش کنم . 

تصمیم گرفتم امروز دست به کار بشم 😍😍😍

شوهری خیلی ذوق داشت چون یهویی اومد خونه و ....دید  😁 

امروز بهش گفتم که چقدر عاشقانه دوسش دارم و تا اخرین نفس هام کنارش خواهم بود 😍😍😍😍

کلی رقصیدیم 😅 یه رقص عربیم براش رفتم بچم یه جوری دست میزد برام انگار رقص ندیده 😁 خوبه حالا همیشه میرقصم 😜

کیف کردیم جاتون خالی دوستان گلم 😍💗💗💗💗💚💚💚💚

صبور باشید عکس و فیلم ها رو بزارم ❤😘☺️

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

اانشالله همیشه خوش باشین🤩

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی نی نیم و اینکه بوقتش زایمان کنم صلوات بفرستید؟؟🌷😢                                                  بعد دوتا سقط خدا بهم داده                      خدایا جز تو پناهی ندارم پسرمو بتو سپردم💚💚

فیلم رقص عربیتو بذار من قول میدم اینجا دست بزنم برات😂

یه سری تاپیک هام ک به صورت پارت هستن  در مورد گرامر و کلمات انگلیسی هست،خوشحال میشم ببینین و اگ به دردتون خورد لایک کنین تا بدونم🙂❤  میشه برای حل شدن مشکلام یه صلوات بفرستین؟🙃💕 شکار لحظه ها میدونی کجاست؟ اون لحظه که طرف میخواد تاپیکشو قفل کنه و تو پست میذاری😂✌😎  یکی از فرهنگ هام توی دعوا کردن اینه ک به خانواده طرف کاری نداشته باشی!به خانوادش فوش ندی!شاید یکی خانوادش فوت کرده باشه🙂                                                          
2033

ای جونم قربون نی نی ت بشم دلم براش ضعف رفت 

خوشبخت بشین گلم

فقط 43 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اگع خودمو ی ساعت تو آینه نبینم دلم برا خودم تنگ میشه شما چی میکشین ......؟                                                                                                      میشع واسه سلامتی مامانم صلوات بفرستی؟؟           اگع فرستادی بگو منم واست بفرستم
ای جونم قربون نی نی ت بشم دلم براش ضعف رفت  خوشبخت بشین گلم

شوهرشو میگه😐

❣️خداجونم ب منم نی نی سالم وصالح بده🥺❣️خدا جونم شکرت بابت همه چیز❣️خدا جونم مواظب منو همسرم باش ب پای هم پیرمون کن😍الهی آمین😍منم مامان میشم ب زودی ب امیدخدا ان شاالله🥰الهی آمین یا رب العالمین🤲😍

همسر جانم

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

وای ناناز من عاشق خودتو عکساتم 

همیشه تاپیکات پراز انرژی و حال خوبه 

همیشه خوشبخت باشید عزیزم 😍 💖

عزیزِمن، برایت آرزو می‌کنم که هر وقت غمگین شدی شانه ای برای گریه کردن داشته باشی.. ✨ 🤞💔🥀    کاش یکی بیاد مثلِ بارون باشه نفسِ آدمـ‌ رو تازه کنه و هوا رو خوب. یکی که غرقت کنه تویِ خوشی تا زانو فرو ببرت تویِ عشق. کاش یکی بیاد که مثلِ بارون باشه گونه هات ‌رو نوازش کنه و قلبت‌ رو لمس، جاری بشه عشقش تویِ رگ هات مثلِ بارون باشه اما قطع نشه بند نیاد.. ✨ 😍🙂✌️ 
همسر جانم

🙄🙄🙄

فرزندم به خاطر امدنت خیلی غصه ها خورده ام خیلی درد ها کشیده ام   پس کی قدم های کوچکت را روی چشمانم خواهی گذاشت؟😔😔 پس کی وجودت را با وجودم یکی خواهی کرد؟😔😔 ...برای مامان شدنم یه صلوات میدی😘
همسر جانم

ایسگا کردی حاجی😒💔

یه سری تاپیک هام ک به صورت پارت هستن  در مورد گرامر و کلمات انگلیسی هست،خوشحال میشم ببینین و اگ به دردتون خورد لایک کنین تا بدونم🙂❤  میشه برای حل شدن مشکلام یه صلوات بفرستین؟🙃💕 شکار لحظه ها میدونی کجاست؟ اون لحظه که طرف میخواد تاپیکشو قفل کنه و تو پست میذاری😂✌😎  یکی از فرهنگ هام توی دعوا کردن اینه ک به خانواده طرف کاری نداشته باشی!به خانوادش فوش ندی!شاید یکی خانوادش فوت کرده باشه🙂                                                          
1718