2733
2734
عنوان

پدرم روزت مبارک😔

964 بازدید | 50 پست

دلم برای روزهایی تنگ است

که میدانم باز نخواهند گشت

می نویسم برای پدرم

که دیگر حضورش را احساس نخواهم کرد

به راستی که چه زود دیر میشود

روزت مبارک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی الهی عزیزم 🥺🖤منم دوستم پدرش رو از دست داده آنقدر دلداریش میدم 😐💪دیگه کلا فراموش کرده 🤗

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
2731
آخی الهی عزیزم 🥺🖤منم دوستم پدرش رو از دست داده آنقدر دلداریش میدم 😐💪دیگه کلا فراموش کرده 🤗

خیلی روحیش خراب بود 🥺🖤منم نمی‌تونستم ذره ذره شدن دوستم رو جلوی چشمم ببینم و کمکش کردم ⁦♥️⁩ ماشاالله الان روحیش از منم بهتره 😂😐 

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
2740

الهم صل علی محمد و آل محمد 

خدا همه پدران آسمانی رو رحمت کنه❤️🖤

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
پدر منم نیست .... 😔

آخی عزیزم روحش شاد 🥺🖤

خیلی روحیش خراب بود 🥺🖤منم نمی‌تونستم ذره ذره شدن دوستم رو جلوی چشمم ببینم و کمکش کردم ⁦♥️⁩ ماشاالل ...

پدرم.یک سال و نیمه فوت کرده..روز به روز نبودش سخت تره😢😢

2706