2737
2739
عنوان

عوارض کرونا بعد از ۴ ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 7099 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل از اینکه دوز اولو بزنم 10 روزی بود ک حالم خوب بود و عوارضی نداشتم  با خودم گفتم دیگه خوبه ...

واقعا شما هم اینطوری هستید دقیقا دوماه و نیم پیش مبتلا شدم تری گلیسیرنم ۷۰۰شد و سردرد و سرگیجه و گردن درد و گوش درد و چشم درد شدید بدون تب الان هنوز غدد لنفاویم درد میکنه بازو هام درد میکنه ضربان قلبم اول تند شده بود ولی الان کند شده، منم دوز اول رو زدم دو هفته پیش سه روز حالت سرما خورده داشتم الانم سردرد و گوش درد شدید ‌‌ودرد رگهای شانه و کمر قطع نمیشه واقعا خسته شدم 

2728
ولی اینطور ک از تاپیکهای اولتون متوجه شدم باید نزدیک ب 11 ماه پیش مبتلا شده باشید

یازده ماه پیش هم مبتلا شدم، اما باز دوماه پیش مبتلا شدم اما بدون تب و گلو درد و فقط گوش درد شدید با معاینه سه دکتر بدون عفونت بود و سر درد و درد رگهای وسط کمر و گردن درد که به چشم میزنه، شدتش کم نشده فقط زمانش کمر شده و فاصله زمانیش

2740
من واکسن سینوفارم زدم  شما چی زدی ؟

منم سینوفارم زدم، کلا غدد لنفاوی اذیتم میکنه غدد در گردن و زیر بقل همچنان درد میکنه، سرچ کردم نوشته بود همچنان داره مبارزه میکنه با ویروس یا اینکه شکست خورده، یک هفته اس crp بعد دوماه منفی شد اوایل crp 24 بود

گفتم ک هنوز عوارض دارم  ضعف بی حالی سستی دستو پا  البته نه همیشه 10 روز خوبم و 10 روز ع ...

من ابتلا اولم ضعف دست و پا داشتم از درد ساق پا تا سه ماه آروم نبودم گاهی از درد گریه میکردم احساس میکردم الان که فلج بشم اما یهو قطع شد شما هم خوب میشید فقط سعی کنید خودتون رو خسته نکنید و زیاد از حد کار نکنید

منم سینوفارم زدم، کلا غدد لنفاوی اذیتم میکنه غدد در گردن و زیر بقل همچنان درد میکنه، سرچ کردم نوشته ...

ببخشد من از اینجا ب بعد مطلبتونو ک گفتید همچنان داره مبارزه میکنه با ویروس یا اینکه شکست خورده رو متوجه نشدم .

میشه دقیقتر توضیح بدید ؟

ببخشد من از اینجا ب بعد مطلبتونو ک گفتید همچنان داره مبارزه میکنه با ویروس یا اینکه شکست خورده رو مت ...

غدد لنفاوی اگر درد طولانی مدت داشته باشه یعنی شکست خورده و یا داره با سلول های خود بدن مبارزه میکنه یه حالت خودایمنی اگر سرچ کنید متوجه میشید

2706