2737
2739
عنوان

عوارض کرونا بعد از ۴ ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 7099 بازدید | 68 پست
سلام من بعد از دو ماه گلوم ی حالت بدی داره . سردرد . پادرد اومده سراغم و گاها حالت تهوع دارم و خیلی ...

عزیزم شما تست دادی ؟منم بعد دوماه بهتر شده بودم ولی از دیروز احساس میکنم علائمم بیشتر شده میترسم دوباره گرفته باشم

عزیزم شما تست دادی ؟منم بعد دوماه بهتر شده بودم ولی از دیروز احساس میکنم علائمم بیشتر شده میترسم دوب ...

ن گلم تست ندادم رفتم دکتر گفت احتمالش کمه کرونا گرفته باشم بهم قرص جوشان و تقویتی داد مصرف کردم خوب شدم ولی بعدش هرازگاهی اون حالت ها میاد سراغم دوباره میره . فهمیدم عوارض بعد از کروناس که هی میاد و میره اخه ۳ ماه پیش کرونا گرفته بودم بخاطر اونه . خیلیا از عوارض بعدش عذاب میکشن خدا رحم کنه بهمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن گلم تست ندادم رفتم دکتر گفت احتمالش کمه کرونا گرفته باشم بهم قرص جوشان و تقویتی داد مصرف کردم خوب ...

ممنون عزیزم جواب دادی

واقعا بد دردیه بعضی وقتا فکر میکنی دیگه تموم شد و خوب شدی دوباره فرداش حالت بد میشه واقعا تو عمرم انقدر عذاب نکشیده بودم

ممنون عزیزم جواب دادی واقعا بد دردیه بعضی وقتا فکر میکنی دیگه تموم شد و خوب شدی دوباره فرداش حالت ب ...

دقیقا عزیزم حالتو خیلی خوب میفهمم و خودمم واقعا خسته شدم ازین وضعیت ایشالا همه اونایی ک گرفتن زودتر سلامتیشون‌ رو‌ ب دست بیارن من و شما هم جزو اونا❤️موفق و سلامت باشی عزیزم

2731
آخ گفتی من بعد از 4 ماه  یک هفته نرمالم یک هفته بیحال 10 روز نرمال دوباره 10 روز بیحال

ای وای پس حالا حالاها ادمه داره

الان دوماه گدشته دلم خوش بود تموم میشه اخه اکثرا میگن دو الی سه ماه واقعا خسته کننده اس

شما واکسن زدید؟

درد و سستی عضلات دست و پاهام کمتر شده  ولی نسبت ب همه چی بی تفاوت شدم هیچی خوشحالم نمیکنه همه ...

بی حالتونم بهتر شده؟

منم همینطورم امسال ارشد قبول شدم اون رشته ایی که همیشه دوست داشتم فکر میکردم بال دربیارم از خوشخالی ولی اصلا خوشحال نشدم اصلا نمیدنم چیکار کنم با این حالم میتونم درس بخونم یا نه

واکسن زدید؟

2740
ای وای پس حالا حالاها ادمه داره الان دوماه گدشته دلم خوش بود تموم میشه اخه اکثرا میگن دو الی سه ماه ...

من دوز اولو زدم 

بعد از دو هفته حالم بد شد دوز دومو نزدم 

2 هفته پیش باید دوز دومو میزدم

قبل از اینکه دوز اولو بزنم 10 روزی بود ک حالم خوب بود و عوارضی نداشتم 

با خودم گفتم دیگه خوبه خوب شدم

رفتم دوز اولو زدم 

بعد از 2 هفته چشمتون روز بد نبینه حالم اینقدر خراب شد ک 2شب نخوابیدم فکر کردم ابتلای مجدد گرفتم 

حتی رفتم تست دادم ک منفی شد

قبل از اینکه دوز اولو بزنم 10 روزی بود ک حالم خوب بود و عوارضی نداشتم  با خودم گفتم دیگه خوبه ...

من که دوماه پیش گرفتم فعلا جرات نکردم طرف واکسن برم میترسم بی حالیام بیشتر بشه از طرفی هم میترسم دوباره مبتلا بشم

امیدوارم زودتر بهبود پیدا کنید

2706