2410
2553
عنوان

عوارض کرونا بعد از ۴ ماه

7097 بازدید | 68 پست

الان چهار ماه از ابتلا من میگذره 

سردرد، تیر کشیدن بدن، گلو درد و گوش درد، چشم درد، شانه هام خیلی درد میگیره اصلا انگار از بدن من بیرون نمیره، کسی مثل من هست؟

باید چکار کنم خوب بشم؟ 

من خوب شدم بعد 20 روز.. شاید تلقین میکنی

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیره تریاک دودکن بکش  داروی امام کاظم بخور اب گرم زیادبخورازخوردن سردیجات واسه همیشه بایدپرهیزکنی  اگه رعایت نکنی دوباره بدجورمریض میشی

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2456
شیره تریاک دودکن بکش  داروی امام کاظم بخور اب گرم زیادبخورازخوردن سردیجات واسه همیشه بایدپرهیزک ...

وای جمع کن مزخرفاتتو

من میگم تعداد مژه های چشم سمت چپش ۵۸ تاس، بعد شمو میپرسی عاشقشی؟!                                                     
وای جمع کن مزخرفاتتو

شیره ریه روگرم میکنه عزیزم مزخرف نیس فعلن بهترین داروش همینه متاسفانه بعدشم مگه چقدمیخادبکشه چون تاحالامصرف نکرده کمشم جواب میده تاچندروزکافیه

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
شیره ریه روگرم میکنه عزیزم مزخرف نیس فعلن بهترین داروش همینه متاسفانه بعدشم مگه چقدمیخادبکشه چون تاح ...

خوب همون داروی امام کاظم که گفتی به تنهایی جواب می ده  دیگه نیازی به شیره وتریاک ‌که خودش هزارجور عارضه داره ووابستگی میاره نیست      تحمل عوارض کرونا بهتر ازتحمل عوارض مواد مخدره

خوب همون داروی امام کاظم که گفتی به تنهایی جواب می ده  دیگه نیازی به شیره وتریاک ‌که خودش هزارج ...

اونقداستفاده نمیکنه که وابستگی بیاره بهرحال اونم ی داروی گیاهیه خیلیم کاربردداره استفاده بعنوان مسکن اونم هرروزوابستگی میاره والامن خودم چندین بارازپارسال تاحالااستفاده کردم البته خیلی خیلی کم هیچ وابستگی پیدانکردم تازه گاهی حس تنفرداشتم خاهرهمکارداداشم ازخارج برگشته همه ی پزشکای خارجی اینوتجویزمیکنن اینجاحرفی نمیزنن بخاطرترس ازاعتیاد

2714
کاش تلقین میکردم، بدن درد بدی دارم

نه تلقین نیست منم حدود یک ساله از کرونام میگذره هنوز بدن درد میاد سراغم بیشتر تو پهلو و پاهام.... کلافه ام کرده جدیدا سر دردام بیشتر شده داخل گوشامم انگار با ی چیزی فشار می ن  مخصوصا موقع راه رفتن

اصلا داغونم کرده.... به منم میگن تلقین مسکنی ولی اصلا چیزی نیست ک بشه تلقین کرد 

یهو میاد آنچنان میریزه تو بدنم ک نا برام نمیذاره 

شما بهتر شدی؟؟ 

منکه بخدا بعد گذشت یک سال هنوز کلافه هستم.... 

دیوانه کننده هست واقعا... درد بدن خیلی بده 

تازه گاهی با سردردم همراه میشن تو گوشامم ک فشاره دیگه نمیدونم کدمو تحمل کنم😔

آره درد میکرد با مالش هم بدتر میشد

سلام من بعد از دو ماه گلوم ی حالت بدی داره . سردرد . پادرد اومده سراغم و گاها حالت تهوع دارم و خیلی بی حالم 

شما خوب شدی ؟دوباره کرونا نگرفته بودی؟من فک میکنم دوباره گرفتم فردا میخوام برم تست بدم

2706