2737
2739
عنوان

شوهرم نمیتونه نه بگه به خانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 49 پست
گاهی نرم،  اگر جواب نده دعوا میکنم،  گاهی هم هیچی نمیگم ولی غذا میذارم خوردنی خوشمزه فیلم ...

کلا بدون من خونه ی خانوادش نمیره ... منم مشکلی ندارم با رفتنمون به اونجا ... چون واقعا بهم خوش میگذره .... منتهی دیشب اونجا بودیم ... نمیشه هر روز ،هر شب بریم که ،، منم میخوام برای زندگی خودم تصمیم بگیرم نه اونا

بخاطر همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهی نرم،  اگر جواب نده دعوا میکنم،  گاهی هم هیچی نمیگم ولی غذا میذارم خوردنی خوشمزه فیلم ...

دعوا راه حل مناسبی نیست عزیزم .... با دعوا شاید مدتی وفق مرادت باشه ولی تو دلش ازت یواش یواش سرد میشه ... تو که اینو نمیخوای؟ پس به قول خودت محبتتو زیاد کن .... 

2742
کلا بدون من خونه ی خانوادش نمیره ... منم مشکلی ندارم با رفتنمون به اونجا ... چون واقعا بهم خوش میگذر ...

حالا من اصلا اونجا بهم خوش نمی گذره،  خوب هم باشه دوست دارم یه روزایی رو فقط با شوهرم باشم، یه شبایی خاطره میشه، بعدش  ک بچه دار بشم دونفره ها تموم میشن،

خدایا تو دلیم رو حفظ کن...🌹🌹😍😍
حالا من اصلا اونجا بهم خوش نمی گذره،  خوب هم باشه دوست دارم یه روزایی رو فقط با شوهرم باشم، یه ...

ببین میفهمم چی میگی ... ولی قطع رابطه که نمیتونی بکنی اگه بکنی عمر رابطه ات رو کاهش میدی ‌... پس سعی کن بهت خوش بگذره 

.. تیکه هاشونو حساب نکن .... بی محلیاشنو به حساب عقده هاشون بزار و فقط و فقط به همسرت محبت کن

2740
اگه میخوای مشکلاتی که داری رو بپرس تا جایی که بتونم یادت میدم

میخوام وقتی در موردم حرف میزنن پشتم باشه تا دیگه جرعت نداشته باشن در مورد من بگن

واینکه هرچی میگن نگه چشم به منم اهمیت بده ۵ ساله هیچی کادو برام نگرفته

حالا من اصلا اونجا بهم خوش نمی گذره،  خوب هم باشه دوست دارم یه روزایی رو فقط با شوهرم باشم، یه ...

اینو هم میتونی با شوهرت حرف بزنی بگی که میخوام باهم ببشتر دونفره باشیم و حرف دلتو بگی بهش ...

دعوا راه حل مناسبی نیست عزیزم .... با دعوا شاید مدتی وفق مرادت باشه ولی تو دلش ازت یواش یواش سرد میش ...

شما میگی همسرت ازت حمایت میکنه، ولی من همسرم گاهی طرف اوناست، برا همین کارم به بحث و دعوا میکشه وگرنه دوست ندارم دعوا کنم، مثلا خواهر مجردش تو خونه خیلی رفتارا بدی داره حالا من احترام رو نگه میدارم ولی اونا رفتاراشون زو نمیبینن، هی میگن خانمت از ما دوری میکنه،  خب من رو خوش ببینم چرا دوری کنم، تازه من هفته ایی دوبار یا یکبار میرم اونجا اینکه دوری نیست اسمش،

خواهرش میخواد رئیس بازی در بیاره آدم نمیتوته یه چراغ روشن کنه از ترس خانم ک دعوا نکنه، یا گرم باشه در رو باز بذاریم شروع میکنه دعوا وای پشه اومد وای ال شد، 

اینو هم میتونی با شوهرت حرف بزنی بگی که میخوام باهم ببشتر دونفره باشیم و حرف دلتو بگی بهش ...

این رو میدونه مشکلی نداره، من از روز اول حد و مرز گذاشتم به شیوه خودم رفتار میکنم، ولی بعد سه سال هنوزم نق میزنن به شوهرم،  خب  کنار بیاید دیگه میدونید من اخلاقم اینه،  باز هر سری میگن، منم راسش دیگه اهمیت نمیدم کار خودم رو میکنم، 

شما میگی همسرت ازت حمایت میکنه، ولی من همسرم گاهی طرف اوناست، برا همین کارم به بحث و دعوا میکشه وگرن ...

این یه مشکل و بی سیاستی شما هست گلم

اینکه میگی ادم روی خوش ببینه چرا دوری میکنه ؟ ببین اونا میخوان تو اینطوری کنی ... قصدشون این هست ... تو فیط عشق ورزی کن ... بزار اونا بی محلی کنن ... تو احترام بزار .... بزار اونا مقصر دیده بشن ... پشت سرشون به شوهرت غر نزن یا مستقیم نگوچرا پشت من نیستی .... تو یه روز خوش و موقعیت خوش بگو که بهش من جز تو کسیو ندارم دلم میخواد همیشه مث کوه باشی پشتم و به بودنت بیشتر از این افتخار کنم 

سعی گله نکنی ..

منفی نگی ...

2706