2737
2734
عنوان

بیاید ببینید کیکم چطور شده

578 بازدید | 60 پست

تولد دوستمه
بخاطر کرونا از بیرون کیک نگرفتم
چندبار کیک درست کردم ولی اولین باره تزئین کردم وسیله هم نداشتم
به نظرتون خیلی بد شده؟؟؟؟
اگر نظری دارید بگید درستش کنم
اگه بده نبرم براش😢

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

https://uupload.ir/files/eenh_4a8766df-8c37-4770-ab9f-8027fdde9a40.jpeg

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کو

اوناهاش👆🏻😁

نهههه خوبه

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2740

خیلی هم عالی. فقط میتونی روی کلش پودر قند یا مغزیجات بریزی

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2706