2733
2734
سلام عزیزم خوبی؟ ازمایش بتات چی شد دوباره بالا رفت؟

سلام نه عزیزم ماه پیش که ازمایش دادم کمتر شده بود و ۱ شده بود این ماه هم هنوز ازمایش ندادم کیست دارم باید بعد از پری برم سونو، ۴.۵روز دیگه میرم دکتر سونو ومیگم برام ازمایش بنویسه ولی دیگه فک نکنم زیاد بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بله عزیزم ۰.۳ شد ولی میترسم دوباره باردار بشم مول کامل بشه خداروشکر ان شاالله مال شما هم بالا نمیره

شما گفتین چندماه پیش کورتاژ شدی؟من اگه این ماه کیستم دفع شده باشه انشالله میرم پیش دکترم ببینم چی میگه،بهم اجازه اقدام میده یا نه اخه الان دیگه ۷ماه شده

2738
چرا من یکی دارم دختر پنج ساله من ابان میشه یکسال شوهرم باید ازمایش اسپرم بده قبلش شما بچه ندارین؟

میگم ماهایی که مولار داشتیم برای اقدام بعدیمون،شوهرامون باید حتما ازمایش اسپرم بدن؟

برای من نوشتند گفتند ازمایش اسپرم و گقتند ازمایش ژنتیک هم بدهند عزیزم اگر از دکترتون پرسیدین به من م ...

سلام. مول اصلا دلیلش مشخص نیس تو اینترنت هم که من راجبش خوندم نوشته بود هنوز علتش مشخص نشده

سلام عزیزم خوبی؟ باردار نیستی؟ راستی یک نفر به اسم باجی سقط مول کاریونوسم داشت الان بار سوم بارداریشه شما ازش خبر داری بچه اس سالمه؟ میگفت ایندفعه قبل بارداری کلی دارو خورده پیش دکتر کلانتری اصفهان رفته میخواستم ببینم بچه اش سالمه چون بعد سقط مول چهار ماه پیشم سقط داشته ولی مول نبوده 

2706