2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنیدم میگن از اسپرم ضعیف یا تخمک ضعیفه من همسرم کم تحرکی داره خودم تبلی داشتم لاغر کردم ایندفعه خودم باردار شدم مول پارشیال شد هشت ماه پیشم سقط داشتم ولی مول نبود شوهرم چاقه یک فرزند سالم دارم نمیدونم چرا برای دومی اینطوری میشه میترسم دفعه بعد مول کامل بشه شیمی درمانی بخواد به من گفتن تا شش ماه باردار نشو که مول کامل نشه 

2728
2740
سلام من امروز بتا دادم 0.163 بود شما از سایت نوبت دات ای ار بپرس بتات بالا رفته ایراد نداره دکترهای ...

خداروشکر که صفر شده🙏🏻برای منم دعا کنید امروز زنگ دکترم زدم دکترم خودش نبود ماماش گف که بعیده بالاتر بره ولی فردا صبح دوباره زنگ بزنید که دکتر خودش باشه بگه چیکار کنید

ممنون عزیزم ولی شما حتما پیگیری کن که چرا بالا رفته مال شما مول کامل بود؟

سلام امروز زنگ دکترم زدم گف که تا زیر ۱۰ اشکال نداره و جای نگرانی نداره توی اون سایتی هم که شما معرفی کردی سوالم رو پرسیدم ۵تا دکتر جواب دادن که بتا منفیه و نگران نباش...نمیدونم مول کامل بود یا ناقص ینی تو حواب پاتولوژیم فقط نوشته مول هیدرافرام دیگه کامل و ناقصش رو ننوشته ولی موقعی که باردار بودم هردفعه که میرفتم سونو دکترم میگفت داخل ساک خالیه و اصلا هیچ جنینی تو ساک نیست دفعه آخر هم که رفتم ساک کوچک تر و چروک شده بود 

2706