2737
2734
سلام عزیزم خوبی؟ باردار نیستی؟ راستی یک نفر به اسم باجی سقط مول کاریونوسم داشت الان بار سوم بارداریش ...

سلام مرسی شما خوبی‌‌.اره میشناسمش و از سقط دومش خبر داشتم ولی اینکه برای بار سوم باردار خبر نداشتم و خبر ندارم ایندفعه وضعیتش چطوره حالا میرم تو تاپیکش ازش بپرسم

سلام عزیزم خوبی؟ باردار نیستی؟ راستی یک نفر به اسم باجی سقط مول کاریونوسم داشت الان بار سوم بارداریش ...

راستی من امروز رفتم پیس دکترم گفت ازمایشات خوبه ولی سونوم کرد ۲.۳تا کیست آورده بودم و کوچیک بود🤦🏻‍♀️☹گف برو ال دی بخور دوباره ۲ماه دیگه بیا پیشم اگه خوب شده بود اونوقت اجازه میدم برای اقدام...برای دعا کن تا ۲ماه دیگع خوب بشه اخه شنیدم کیست های ریز باعث تنبلی تخمدان میشه البته امروزم بهم گف تنبلی داری ولی ازش پرسیدم شدیده یا خفیف درست حسابی جواب نداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره عزیزم من میگم البته پیشنهاد هست صلاح با خودتونو پیش دکتر سقط مقل دکتر رزاقی یا عارفی یا دکتر فروتن بروید و اینکه اگر با ای وی اف باشه بچه سالمتره واصلا امکان مول شدن نداره من شاید فرزند خوانده بیارم یا رحم و تخمک اهدایی بگیرن چون خودم تک فرزندم و دخترمم خیلی تنهاست .