2733
2734
عنوان

خاطره از بی پول ترین زمان زندگیتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 4652 بازدید | 104 پست

هیچ وقت روزایی ک بی پول بودیم و ماشین سگ مصب هی راه ب راه خراب میشد رو فراموش نمیکنم ... 

هیچ وقت فراموش نمیکنم ک پول نداشتیم زنگ بزنیم نمایندگی ماشین لباسشویی بیاد نصبش کنه 

بابام نمیدونست وضعمون چقد خرابه ... وگرنه خیلی کمک میکرد 

من روم نمیشد چیزی بهش بگم ... 

حتی ی روز پول نون نداشتیم ... 

همون زمان ها خیلی از ادمایی ک فقط ادعای دوست بودن رو داشتن شناختیم ...

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

تازه ازدواج کرده بودیم  شوهرم بیکار شده بود منم مدرسه میرفتم پول نداشتیم نون بخریم کرایه هم نداشتم برم مدرسه

یه قلک داشت شوهرم اونو شکستیم همش پول خورد بود با اون گذروندیم 😔خیلی سخت بود 

تیکر بارداری نیست .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی دو ماه پیش هرچی بلا بود سر ما اومد😂نمیدونستیم از بی پولی چیکار کنیم.کم مونده بود گریه کنیم..خدا خیرش بده داداشش ب دادمون رسید❤

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2731

من همیشه پول تو جیبم بوده حتی کم. یه بار نمیدونم سر چی کامل صفر شدم.توی خیابون بودم تنها دار و ندارم چند تومن پول کرایه تاکسیم بود که توی سرما با تاکسی برسم خونه و یخ نکنم.توی راه که میخواستم ماشین بگیرم یه پسر فقیر دیدم دلم سوخت پول کمی که داشتمو بهش دادم و کل راهو تا خونه پیاده رفتم و یخ زدم.تا رسیدم خونه توی حیاط یه صدایب از صندوق پست اومد .رفتم تو شب نور انداختم با گوشی دیدم ۱۰۰ تومن پوله با آدامس و سوهان ناخن درش اوردم گفتم خداروشکر😂 بعد چند روز بعدش بابام گفت عموت یه پولی از یکی گرفته گفته این بابت فلان کار... فهمیدم پوله واسه بابام بوده وقتی برای خانوادم گفتم خیلی خندیدن بهم

هیچ وقت روزایی ک بی پول بودیم و ماشین سگ مصب هی راه ب راه خراب میشد رو فراموش نمیکنم ...  هیچ ...

دقیییقا منم داشتم این روزا رو

با این تفاوت ک همه میدونستن پول نداریم و دریغ کردن...

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
اره دقیقا ۱ماه بعد عروسیم ب مدت ۷ماه با ماهی ۳۰۰هزار زندگی کردم یادم نمیره فشارم رفت رو ۸ هیشکی پو ...

ادم تو این زمان ها ... ادمای دور و اطرافشو میشناسه 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

سرویس دانشکاه رایگان بود ولی از ساعت ۸ عصر به بعد ۵۰۰ تومن کرایه میگرفتن منم یه روز کارم تو دانشگاه طول کشید و وقتی سوار سرویس شدم ۸ و پنج دقیقه بود

فقط ۴ تا دختر تو اتوبوس بودیم وقتی رسید ایستگاه گفتن کرایه بدید پیاده شید

من حتی ۵۰۰ تومن هم پول نداشتم اون دخترا هم گفتن ما هم نقد نداریم هر چی پول داریم تو کارته

یه پسره کرایه هر چهارتامونو داد ایشالا هر جا هست خیر ببینه

ی بار وقتی ماشین خریدیم صفر شدیم ی بار وقتی خونه خریدیم ولی کم کم اوصاعمون بهتر شد خداروشکر

من خیلی قناعت میکنم شاید برجی ی تومن یا کمتر خرج کنیم دو تومنم قسط داریم پس اندازم میکنم

ولی الان خداروشکر اوصاعمون بهتره درامدمونم خوب شده

برای سالم دنیا اومدن نی نیم ی صلوات میفرستی؟  
2706