2737
2734

تاحالا شده از فرط بی پولی دست به کارای عجیب بزنید؟

یا یه دفعه ای یه کمک بهتون برسه که اصلا فکرشم نمیکردید و خیلی خوشحالتون کنه؟

خداجونم مراقب نینی  تو دلی دوست جونیم باش ،خالش از الان جونش واسش درمیره.کاش این کرونا دست از سرمون برداره بتونم با خیال راحت بغلش کنم،یه چیز دیگم بگم؛میشه به من و همه ی اونایی که منتظر نینی ان یه نی نی سالم بدی؟میدونم برات کاری نداره خداجون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره

دقیقا ۱ماه بعد عروسیم ب مدت ۷ماه با ماهی ۳۰۰هزار زندگی کردم

یادم نمیره فشارم رفت رو ۸ هیشکی پول نداد سرم بزنم

همونجور اومدم خونه...

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

منزل پدري از اين داستانا نداشتم 

منزل همسر سابق گاهي پيش ميومد اين شرايط كه از نداري نبود از سر انجام دادن بعضي هزينه هاي بزرگ بود مثل خونه خريدن يا تعويض ماشين و اينا 

ولي انقدر خوش روزي بود اصلا از جايي كه فكرشم نميكرديم برامون ميباريد😁سورپرايز ميشديم 

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2738

اونموقع که خونه خریده بودیم.تو زیرزمین مینشستیم یه ماه و اینا.هیجی پول تداشتیم.یخچال خالی بود.صبا صبونه یکم مربا توت فرنگی داشتم یه ذره یه ذره صبا میخوردم.یا نیرفتم مغازه دلم میوه میخواست.دوتا شلیل یه دوتا هلو یه دونه خرمالو میگرفتم نثلا خخخ

دوستت دارم خدا💞

خیلی بخاطر قسط بانک به خاک سیاه نشسته بودیم که یه دوستی خارج کشور داشتم چند سال پیش یدفه یه سی ملیون اومد ایران بهم هدیه داد رفت مثل معجزه و ما ماشین خریدیم و قرض بانک دادیم و....