2737
2734
همینو بگو حالا اگه من بگم فلان فلان تعلیق میشم😀هرچند مثلش زیاد هست این یه نمونش بود

نمی دونم چرا اونايي که اینقدر واضح بقیه رو سرکار ميذارن کاربريشون نميترکه:/

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دروغ چرا من هیچ تاپیکیو اینجا باور نمیکنم مگر سوالی باشه یا مشورت جزیی وگرنه کسایی که سفره دلشون وسط سایت پهنه اغلب تاپیکاشون تخیلیه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
دروغ چرا من هیچ تاپیکیو اینجا باور نمیکنم مگر سوالی باشه یا مشورت جزیی وگرنه کسایی که سفره دلشون وسط ...

منم سفره دلم پهنه ولی ذره ای تخیل نداره تاپيکام

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2728
منم سفره دلم پهنه ولی ذره ای تخیل نداره تاپيکام

ماجراتون رو نمیدونم چون درحقیقت تاپیکای این مدلی زیاد  نمیخوانم اما اینجا جای درد دل نیست ،مشاور هست حتی میتوانی  تخصصی و رایگان از مشاورین بهزیستی کمک  بگیری چه فایده داره کسی بدونه چی توی زندگیتونه هرکس بر اساس زندگی خودش نظر میده نه کمک منطقی  و واقعی 

نه من هیچ تاپيکي رو قضاوت نمی کنم ولی گردن کلفت سایت خودش تاپيک زد اعتراف کرد که دروغ می گفتم که پرب ...

اره الان دیدمش از تاپیکاش مشخص بود نویسنده خل وضعه اینا توی دنیای واقعی هم همینقد دروغگوهستن دیدم ک میگم از ادم دروغگومتنفرم 

ماجراتون رو نمیدونم چون درحقیقت تاپیکای این مدلی زیاد  نمیخوانم اما اینجا جای درد دل نیست مشاور ...

درسته من اوایل برای درددل تاپيک میزدم ولی از یه جایی به بعد داستان زندگیمو می گفتم شاید نجات دهنده یا الهام بخش کسی باشه که در شرایط منه و به خيليا هم راهنمایی و کمک کردم

درسته من اوایل برای درددل تاپيک میزدم ولی از یه جایی به بعد داستان زندگیمو می گفتم شاید نجات دهنده ی ...

مثلا چه کمکی کی دقیقا توی شرایط شماست ؟؟؟شما بدون اینکه بدونید طرف مقابلت چه شرایطی در. دنیای واقعی داره چطور میتوانی بهش کمک کنی برفرض داستان شما رو بدونه مثلا بفهمه شما تو زندگی چه اشتباهاتی کردید چه کمکی میکنه ؟؟؟جز دو مورد تا امروز اینجا ندیدم خانمی بتوانه شرایط سخت رو با موفقیت به نفع خودش تغییر بده اغلب تاپیکا ناله و. نفرین و وای همسرم خیانتکاره هستن اون دو. موردم تاپیکاشون درد دل نیست طی مسیر زندگیشون تا موفقیته 

2740
اره الان دیدمش از تاپیکاش مشخص بود نویسنده خل وضعه اینا توی دنیای واقعی هم همینقد دروغگوهستن دیدم ک ...

منم هم از دروغگو متنفرم هم از اینکه بهم تهمت بزنن

مثلا چه کمکی کی دقیقا توی شرایط شماست ؟؟؟شما بدون اینکه بدونید طرف مقابلت چه شرایطی در. دنیای واقعی ...

منم همینطور بودم . در بدترین شرایط جسمی و روحی همسرم ولم کرد و جدا شدیم و الان به موفقیت و استقلال رسیدم و خیلی ها که در آستانه جدایی بودن و حال روحی خوبی نداشتن رو راهنمایی کردم

منم همینطور بودم . در بدترین شرایط جسمی و روحی همسرم ولم کرد و جدا شدیم و الان به موفقیت و استقلال ر ...

افرین منتها من خودم ادم درونگراییم زیاد ادمای برونگرا رو درک نمبکنم امیدوارم شما موفق باشید واقعیتشو میگم اینجا هشتاد درصد تاپیکا از نظرم راست نیستن اگه با دقت  بخوانی معمولا متوجه میشی سرنخ قضایا گاهی از دست نویسنده درمیره ،اگه شما جزو اون بیست درصدی که واقعیتو گفتن سعی کن زیاد اینجا رو  جدی نگیری برات مهم نباشه کی باورت داره کی نداره اغلب باور نمیکنن جای داستان میخوانن 

افرین منتها من خودم ادم درونگراییم زیاد ادمای برونگرا رو درک نمبکنم امیدوارم شما موفق باشید واقعیتشو ...

مرسی عزیزم . اتفاقا من برونگرا هستم بیشتر .من خودم اغلب تاپيکا رو باور میکنم ولی خودم و فکرم رو درگیر نمی کنم فقط ولی خیلی به تهمت خوردن حساسم که این حساسيتمو باید روش کار کنم 

بعد دروغ میگن که چی شه دقیقا؟من نفهمیدم

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
بعد دروغ میگن که چی شه دقیقا؟من نفهمیدم

خودش گفت می خواستم پر بازدید بشم

خودش گفت می خواستم پر بازدید بشم

جریانش چی بود؟من ندیدم

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2706