2733
2739
جریانش چی بود؟من ندیدم

چندتا تاپيک دروغ با کاربری های مختلف زده بود و پر بازدید شده بود بعد اومد اعتراف کرد که دروغ می گفتم که پربازديد بشم

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دروغ زیاده متاسفانه باید حق داد اگه کسی باور نکرد ولی نباید خیلی ام پیگیر شد بخونید و برید 

من که درگیر تاپيکي نمیشم ولی همچین آدمايي بقیه رو بی اعتماد ميکنن

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
مرسی عزیزم . اتفاقا من برونگرا هستم بیشتر .من خودم اغلب تاپيکا رو باور میکنم ولی خودم و فکرم رو درگی ...

حساس نباش مخصوصا زمانی که مطمینی حقیقتو میگی  هرکس هرجور دلش میخواد فکر کنه اما بعضی تاپیکا واقعا غیر قابل باورن مثلادارم جدا میشم چون نمیدونم مادر همسرم خواسته 😳این به نظرتون واقعیه ؟؟؟؟زندگی یه سری پیچیدگیهای خودشو داره طلاق یه تصمیم یه روزه نیست اینکه چی تو زندگی دونفرو به اون نقطه رسونده چیزیه که هیچ وقت مشخص نیست تاپیکا اگه تخیلی هم نباشن اغلب با دیدگاههای تک نفره پر از اغراق و قضاوتای نا درست روای هستن زیاد درگیرشون نشو منم به همین دلیل نمیخوانم  

موفق باشی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728
حساس نباش مخصوصا زمانی که مطمینی حقیقتو میگی  هرکس هرجور دلش میخواد فکر کنه ...

من خودم تو دادگاه زیاد رفت و آمد کردم و خودم دیدم که انگار زندگيا به مویی بنده عزیزم گاهی بعضی داستانها در عین تعجب آور بودن حقيقته محضه . کلا من کسيو قضاوت نمی کنم ولی درگیر تاپيکي هم نمیشم خیلی .مرسی عزیزم شما هم همچنين

مهر بانو جان شما چرا آزرده شديد 

وقار و اصالت شما براي ما إثبات شده ست 🌹🌿

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇
مهر بانو جان شما چرا آزرده شديد  وقار و اصالت شما براي ما إثبات شده ست 🌹🌿

فداتون مهربونم لطف شما هم برای من اثبات شده هست 😍

پر بازدید شدن چه سودی داره؟

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2740