2737
2734
عنوان

اگه نامزدتون دستشون خیلی تنگ باشه...بازم انتظار سرویس طلا دارید؟؟؟🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 73 پست

بخر شده با فشار و جنگ. 

1روزی خودش بابت این فشارا ازت تشکر میکنه. 

الان نخره دیگ نمیتونه بعدا بخره. 

طلا سرمایس. شده کم یا کوچیک اما بخر واقعا میگم اگه شده 5گرمم بخر

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اووم خب بخوام واضح بگم

اول ب اين فكر ميكنم ك رو چه حسابي قبول كردم باهاش ازدواج كنم 

و با توجه به اين دليل كنترل ميكنم توقعاتمو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2742
چرا دلگیر؟؟؟؟

انتظار داشتم بگیره

چون بخاطر سقط اخیر خیلی افسرده شدم فکر میکردم تلاشی برای شاد کردنم بکنه

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
مناسبتهارو نه انتظاری ندارم برا هدیه فقط یادش باشه برام کافیه ولی برا عروسی بعله سرویس میگیرم 

اخه یه سرویس میدونید چقد پولشههه

من احتمالا نقره بخرم

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
2740
انتظار داشتم بگیره چون بخاطر سقط اخیر خیلی افسرده شدم فکر میکردم تلاشی برای شاد کردنم بکنه

داشت و نگرفت؟🥺

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿

من از اولشم انتظار نداشتم. ولی لیاقت راه اومدن منو نداشتن. چیزی برام نخریدن ولی جالبه که با زبان یه مثقالی هم کلی تیکه کنایه ...به شوهرم می گفتم پول ندارن خرید کنن درست زبان یه مثقالی رو که می تونن نگه دارن‌. اگه واقعا آدمهای خویی ان انتظار نداشته باش اما زن جاه طلب باعث پیشرفت شوهرش میشه. از خودش تو زندگی کم کم توقع ت رو ببر بالا تا بیشتر تلاش کنه پشتش باد نخوره با یه زن قانع😅

داشت و نگرفت؟🥺

نه😅

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
من اصلا پول جز ملاکام نبوده و نیست چون خودم هیچ کمبودی ندارم خداروشکر و فقط شرف و انسانیت و اخلاق ب ...

ببین واسه عروسی بستگی به طرفت داره مثلا الان شما به نامزدت بگی چون دستت خالیه طلا نمیخوام درکش میکنی ولی اگه نامزدت جنبه ای محبت درک کردنت نداشته باشه اونموقع چی ؟بعضی از آقایون جنبه ندارن راحت بگذری از بعضی چیزا سریع سواستفاده میکنن درک کردن همه دارن ولی طرف مقابل جنبه نداره 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2706